همدان-فرماندار نهاوند با بیان اینکه شهرستان نهاوند ظرفیت‌های نهفته بسیار زیادی دارد، گفت: معادن ارزشمند موجود در شهرستان می‌توانند ضمن ارزآوری توسعه همه‌جانبه نهاوند را فراهم کنند.
کد خبر: ۹۴۳۵۴۴۳
|
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، ضرغام احمدوند در مراسم افتتاحیه کارخانه کلسینه دولومیت نهاوند اظهار کرد: شهرستان نهاوند یکی از شهرستان‌های مستعد استان همدان است.

وی با بیان اینکه شهرستان نهاوند ظرفیت‌های نهفته بسیار زیادی دارد، افزود: معادن ارزشمند موجود در شهرستان می‌توانند ضمن ارزآوری توسعه همه‌جانبه نهاوند را فراهم کنند.

فرماندار نهاوند گفت: آمادگی احداث صنایع تبدیلی و وابسته به حوزه‌های صنعت، کشاورزی و دامپروری در شهرستان را داریم.

وی تصریح کرد: دست سرمایه‌گذاران دارای صلاحیت و توانمند را برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در شهرستان می‌فشاریم و از ایشان با تمام توان حمایت خواهیم کرد.

*مجموعه شستا از پروژه‌های نهاوندحمایت‌های خوبی داشته است

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: یکی از پروژه‌هایی که یقین دارم مقام معظم رهبری از افتتاح آن خوشحال خواهند شد، پروژه دولومیت است .

علیرضا شهبازی با اشاره به اینکه مجموعه شستا از پروژه‌های شهرستان نهاوندحمایت‌های خوبی داشته است؛ گفت: مجموعه معدنی شستا حمایت خواهند کرد سیستم فرآوری و تولید را توسعه خواهند داد، پروژه گاوداری شستا هم انتظار راه‌اندازی و رفع موانع موجود می‌رود، با توجه به اینکه علوفه ۵ استان از این شهرستان تامین می‌شود.

وی افزود: تعدادی از واحدهای لبنیاتی تعطیل و برخی هم با حداقل ظرفیت فعالیت دارند، از این نظر انتظار می‌رود با افتتاح پروژه گاوداری به فعال شدن واحدهای مرتبط نهایت حمایت را داشته باشیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کار گفت: نهاوند بالاترین نرخ بیکاری را دارد، انتظار می‌رود در بخش تقویت زیرساخت‌ها برای ایجاد پروژه‌های اشتغالزا نهایت تعامل را داشته باشید، همچنین نهاوند فاقد مجموعه فرهنگی ورزشی با وجود بیش از۵۰ هزار تحت بیمه تامین اجتماعی در این شهرستان‌ است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار