سردار فدوی جانشین فرماندهی کل سپاه در مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی عشایر کشور گفت: سلحشوری و غیرت اجزای جدایی ناپذیر زندگی عشایر است.
کد خبر: ۹۴۳۶۲۹۰
|
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۹

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری سردار فدوی جانشین فرماندهی کل سپاه در مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی عشایر کشور که در دانشکده شهید مطهری بسیج برگزار شد گفت: هرگاه صحبت از عشایر می شود، غیرت ، شجاعت  و سلحشوری در ذهن متبادر می شود و اینها اجزای جدایی ناپذیر زندگی عشایرند.

سردار فدوی با اشاره به نقش عشایر در دفاع مقدس گفت: عشایر امتحان خود را در جنگ پس داده اند و همواره جز نیروهای خط شکن و پیش قراول بوده اند.

وی تاکید کرد در روز های آغازین جنگ و مقطعی که هنوز سپاه و ارتش انسجام لازم برای دفاع از کشور را نداشتند، نیروهای عشایر با سلاح شخصی خود به دفاع از وطن پرداختند.

جانشین فرماندهی کل سپاه ضمن تقدیر  از تعامل سازمان بسیج عشایری کشور و فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران در برگزاری این مسابقات گفت: این گونه تعاملات سازنده باعث هم افزایی و افزایش کیفیت برنامه ها و استقبال بیشتر بسیجیان و آحاد جامعه خواهد بود و عشایر نیز همواره از مسابقات تیراندازی استقبال کرده و درخواست اجرای آن را داشته اند.

وی در پایان تاکید کرد با توجه به ظرفیت های موجود، تعاملات بین سازمان بسیج عشایری کشور و فدراسیون تیراندازی می بایست در سطوح بالاتری ارتقا یابد تا بتوان توفیقات بیشتری در این زمینه کسب کرد انشاالله.

ارسال نظرات