زنجان_همزمان با۱۴خردادماه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) مراسم گرامیداشت این روز با سخنرانی جانشین سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان برگزار شد‌.
کد خبر: ۹۴۳۷۳۹۵
|
۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛همزمان با ۱۴ خردادماه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)،مراسم گرامیداشت این روز با سخنرانی سردار ابوالفضل طهاسبی ؛جانشین سپاه زنجان و جمعی از مسئولین شهرستان سلطانیه در این شعرستان برگزار شد.

 

 

 در این مراسم سردار طهماسبی  باتسلیت ایام ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یادوخاطره شهدای قیام ۱۵خردادسال ۱۳۴۲وتبریک دهه کرامت بااشاره به شخصیت ممتاز ایشان افزود:امام خمینی ره که سال ها برعلیه رژیم پهلوی و شاهنشاهی که بعد از حدود ۲۵۰۰ساله حکومت میکردند مبارزه و قیام کردند و سرانجام دربرهه ای از زمان در ۲۲بهمن ماه سال ۵۷انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

 

 

جانشین سپاه انصارالمهدی عج بااشاره به رمز موفقیت حضرت امام خمینی( ره) در ایجادو حکومت انقلاب اسلامی تصریح کرد:امام خمینی رضوان الله تعالی علیه آن فیلسوف بزرگ و مجتهد جامع الشرایط توانست بااتکا به قدرت الهی و به پشتوانه مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.

 

 

سردار طهماسبی درادامه بااشاره به خصوصیات مکتب امام خمینی( ره) افزود:ایشان از مکتب امام حسین(ع)درس گرفته و حیات معنوی و اسلام را در جامعه احیا نمود.

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار