معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران یک تحول بزرگ در ایران و یک اثرگذاری موثر در عرصه بین‌المللی داشته است
کد خبر: ۹۴۳۷۵۰۸
|
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، محمد مهدی نیازمند امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حضور مردم در مراسم ارتحال امام و راهپیمایی‌های مختلف نشان دهنده ارتباط قلبی میان مردم و جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: برای مردم ایران هیچ روزی به عظمت و بزرگی ۲۲ بهمن نیست و اجتماع مردم ایران در سراسر کشور در روز ارتحال امام راحل(ره) ، پرشورتر از هر سال دیگر، نشانگر آن است که مردم برای آزادی و استقلال خود اهمیت زیادی قایل هستند.

وی برپایی باشکوه مراسم ارتحال امام در جمهوری اسلامی را بیانگر شکست سیاست‌های استکبار علیه ملت ایران دانست و گفت: آمریکا در طی این مدت انواع فشارهای اقتصادی را علیه ملت ایران اعمال کرد تا بلکه از این‌ طریق بتواند مردم را از انقلاب دور کرده و آنان را بدبین کند ولی مردم همواره با حضور خود در عرصه‌های مختلف پاسخی محکم به آمریکا می‌دهند.

معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر لزوم توجه به نقش و اثرگذاری جمهوری اسلامی در جهان بین‌الملل بیان کرد:انقلاب اسلامی ایران یک تحول بزرگ در ایران و یک اثرگذاری موثر در عرصه بین‌المللی داشته است؛ البته آمریکایی‌ها از این تحولات خشمگین هستند؛ امروز فرهنگ انقلابی کشور ما واقعاً روی ملت ها تاثیر گذاشته است و  آثار آن را هم در منطقه و هم خارج از منطقه می بینیم.

نیازمند  با بیان اینکه حضور مردم در عرصه‌های مختلف سیاسی در جمهوری اسلامی نشان دهنده نفوذ انقلاب به جان و دل ملت است، افزود: در حال حاضر ایران نه تنها دیگر ژاندارم آمریکا در منطقه نیست؛ بلکه  پوزه آمریکا را به خاک می‌مالد.

وی با بیان اینکه استکبار همواره با کینه‌توزی و ایجاد توطئه و فتنه در پی ضربه زدن به انقلاب است، تصریح کرد: دشمن همواره  تلاش می‌کند که دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را کمرنگ نشان دهد که خوشبختانه بینش و آگاهی مردم که همانطور مقام معظم انقلاب در گام دوم انقلاب فرمودند به رشد بالای سیاسی رسیده اند ،تمام این حرکت‌ها را خنثی می کند.

کارشناس مسائل سیاسی، جمهوری اسلامی را از لحاظ مشروعیت یکی را قویترین نظام‌های جهان دانست و گفت: ملت ایران در طول ۴۴ سال گذشته مشارکت های سیاسی را داشته اند که نشان می دهد نظام جمهوری اسلامی از نظر مشروعیت یکی از قوی ترین نظام های بین المللی است.

به گفته نیازمند حضور مردم در تشییع پیکر پاک شهدای دفاع مقدس ،برگزاری پرشکوه تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، حضور در راهپیمایی های هرساله 22 بهمن و حضور در انتخابات های مختلف و سایر عرصه ها همه و همه گواهی بر پشتیبانی ملت ایران از نظام خود دارد و دشمن را طی این ۴۴ سال ناکام گذاشته است.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار