دشمن به‌خوبی مي‌داند که اگر قله رفيع انقلاب مورد هدف قرار گيرد، ديگر اساس و بنياني براي هويت بخشي به انقلاب اسلامي باقي نخواهد ماند
کد خبر: ۹۴۳۷۶۸۳
|
۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان،منصور الهی کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت ؛ 

دشمن به‌خوبی مي‌داند که اگر قله رفيع انقلاب مورد هدف قرار گيرد، ديگر اساس و بنياني براي هويت بخشي به انقلاب اسلامي باقي نخواهد ماند! به همين خاطر هجمه همه‌جانبه براي تخريب امام از زواياي مختلف را کليد زده است. جريان تحريفگر تاريخ، از طريق دروغ‌پردازی، تطهير و مظلوم‌نمايي چهره دشمنان و جريان‌هاي ضدانقلاب، به ميدان مقابله با امام و خط امام آمده و تلاش دارد تا تصويري مستبدانه، خودکامه، ظالم، فاسد، متحجر و ناکارآمد از امام و راه امام ارائه کند.
امروز صد‌ها کانال و گروه راه‌اندازي شده در فضاي مجازي مشغول به تردید افکنی نسبت به حقانیت امام هستند. طبيعي است که اين حجم از هجمه، مخاطب اين رسانه‌ها را که اغلب جوانان دهه هفتاد و هشتادي هستند، با نوعي ترديد و ابهام نسبت به گذشته مواجه سازد و ده ها سؤال به‌ظاهر بدون پاسخ را در اذهان ايشان انباشته نمايد؛ سؤالاتی که اگر براي آن پاسخي ارائه نشود، مي‌تواند باور يک نسل را نسبت به هويت و پيشينه خود دچار ترديد کند!
اين هجمه، حتي آن‌هایی که جواني خود را در دهه 1360 گذرانده‌اند را نيز در تيررس خود قرار داده و تلاش دارد تا با بهره‌گيري از ضعف حافظه تاريخي جامعه، این‌گونه القاء نمايد که در پس آنچه که ديده‌ايد و بخشي از آن را فراموش کرده‌ايد، حقايقي پنهان بوده است که به دليل فقدان آزادي، دستخوش تحريف شده و مطابق واقع نمي‌باشد. امروز اما امکان دستيابي به لايه‌هاي پنهان، فراهم آمده و معلوم مي‌گردد که حقيقت به نحو ديگري بوده و لازم است تا در نگاه به گذشته به‌نوعی بازنگري و تجديدنظر صورت گيرد!
جهادگران عرصه تبيين همان‌هايي هستند که تلاش دارند تا چهره واقعي امام خوبي‌ها را براي نسل جواني که حضرت روح‌الله را نديده است، به‌درستی ترسيم کرده و نام و ياد و کلام او را در قلب‌ها زنده نگه دارد؛ و فراموش نبايد کرد که نسل امروز اين سرزمين، بدون تأسي به ‌مکتب و مرام حضرت امام(ره)، راه پيشرفت خود را نخواهد یافت

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار