شاهرود_فرماندار ویژه شهرستان شاهرود از انتقال کشتارگاه شاهرود به بیرون از شهر خبر داد.
کد خبر: ۹۴۳۸۰۱۹
|
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۸

کشتارگاه شاهرود تعطیل شد/ انتقال به مکان جدید در بیرون شهربه گزارش خبرنگار بسیج، ابوطالب جلالی با بیان این مطلب اظهار کرد: تعطیلی کشتارگاه شاهرود به دلیل مطالبه چندین دهه به حق شهروندان و قول ۲۰ ساله مسئولان وقت، بررسی و دستور نماینده مردم شاهرود طی پیگیری‌های مردم از دفتر ایشان انجام شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود افزود: این مهم بعد از قول نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در پیگیری این مهم در کمتر از ۱۰ روز در مسجد فاطمیه، تامین سلامت مردم، بوی تند پساب و خون آبه در منطقه و بررسی‌های کارشناسی و قانونی فرمانداری ویژه شهرستان تعطیل شد.
جلالی ضمن بیان این مطلب که نقش مهم کشتارگاه‌ها در تامین بهداشت، سلامت عمومی و امنیت غذایی مردم بر کسی پوشیده نیست، گفت: موازین بهداشتی علاوه بر اینکه با سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد، عدم رعایت آن‌ها می‌تواند موجب از دست دادن اعتماد مردم و در نتیجه کاهش تولید کشتارگاه شود.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم این امر آغاز کار کشتارگاه صنعتی خارج از محوطه مسکونی در شاهرود را فراهم آورد، متذکر شد: کشتارگاه‌ها در تامین امنیت غذایی و سلامت عمومی جامعه نقش بسزایی دارند و رعایت این موارد سبب جلب اعتماد شهروندان می‌شود و تلاش ما حرکت در این مسیر است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها