شاهرود_ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۲۰ برگزیده دوسالانه کتاب استان سمنان در شاهرود تجلیل شد.
کد خبر: ۹۴۳۸۲۱۱
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۸

به گزارش خبرنگار بسیج، آئین پنجمین دو سالانه کتاب برتر استان سمنان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار سمنان، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه شاهرود و جمعی از مولفان و هنرمندان استان سمنان در سالن همایش‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود برگزار شد.
در این مراسم، از برگزیدگان در بخش‌های مختلف از جمله در بخش دین و فلسفه از نفر اول، کتاب افلاطون و پست مدرنیسم علی سنایی و در بخش علوم اجتماعی مرتضی فرهادی با کتاب انسان شناسی یاریگری و در بخش زبان و ادبیات فارسی و فرهنگ مردم، کتاب آخرین نشانه‌های باستان از قومس تا طبرستان محمدرضا گودرزی و در بخش هنر، سروش هاشمی کتاب آلبوم فتوگرافی و در بخش تاریخ و جغرافیا یک نفر مشترک سوم و در بخش علوم و فنون، کتاب مبنای ترجمه ابوطالب ایران مهر و در بخش کودک و نوجوان و در بخش داستان و بخش‌های پژوهشی و بخش کلیات نفرات اول تا سوم را با اهدا لوح تقدیر و هدیه تجلیل کردند.
در این مراسم از پیشکسوت فرهنگی و هنری شهرستان شاهرود استاد رضا نوری و هنرمند موسیقی سنتی و مقامی حسین محمدی نیز تقدیر به عمل آمد.
همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار سمنان، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه شاهرود از نمایشگاه دو سالانه کتاب استان سمنان نیز در حاشیه این مراسم بازدید کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر چند ساعته به شاهرود علاوه بر حضور در گلزار شهدای این شهر و بازدید از مصلی این شهر در اختتامیه دوسالانه کتاب استان سمنان نیز شرکت کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار