*فرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان مطرح کرد؛*
یادواره شهدای والامقام جبالبارز شهرستان جیرفت با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان، سرهنگ پاسدار ناصر بهروز فرمانده سپاه جیرفت و جمعی از خانواده‌های معظّم شهداء والامقام برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۳۸۲۹۹
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، یادواره شهدای والامقام جبالبارز شهرستان جیرفت با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان، سرهنگ پاسدار ناصر بهروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت و جمعی از خانواده‌های معظّم شهداء والامقام برگزار گردید.
در این مراسم، سردار معروفی گفتند: مراسم شهیدان در واقع مراسم فتوحات است و شهداء عزّت و شرف ما شدند و به عنوان شناسنامه واقعی ملّت ایران اسلامی؛
شهیدان هستند.

سردار معروفی بیان کردند: ملّت عزیز ایران اسلامی ۱۸۰ هزار شهید را به فرمان حضرت امام خمینی (ره) فدا کردند.

وی اظهار کرد: امروزه کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه‌های مختلف پیشرو است.

سردار معروفی تصریح کردند: شهیدان جان و آبروی خود را در راه ترویج احکام الهی و الگوسازی عاشورا فدا کردند و از سر کلاس درس عباس بن علی (ع)، حسینی شدند.

وی ابراز کردند: شهیدان والامقام از سر کلاس حضرت عباس (ع)، به امام حسین (ع) رسیدند.

فرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان گفتند: ۳ مؤلفه‌ای که عامل اصلی پیروزی ما در دفاع مقدس شد را می‌توان به ایمان عملی به ذات اقدس الهی، که مردم آیات قرآن و دستورات الهی را باور داشتند نام برد.

وی مؤلفه اصلی دیگری که در پیروزی دفاع مقدس نقش اساسی داشت را وحدت بخاطر خداوند متعال دانست و افزودند: وحدتی قابل قبول است که تحت ولایت امام باشد.

سردار معروفی در ادامه سومین مؤلفه اصلی پیروزی در دفاع مقدس را مدیریت صحیح حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: مؤلفه سوم که ذکر شد؛ دو مؤلفه دیگری را مدیریت کرد و امام راحل بر دلها و قلب‌های مردم حاکم بود.

فرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان تأکید کردند: اگر امامین انقلاب نبودند، وضع امروزمان از پاکستان هم بدتر بود و بدانید ک دشمن از ولایت می‌ترسد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار