مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد
زنجان _ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از ثبت نام 15 هزار و ۸۳۴ نفر در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در این استان برای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
کد خبر: ۹۴۳۸۶۲۵
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ رضا خواجه‌ای در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد ۱۵ هزار و ۸۳۴ نفر در استان زنجان در شهر‌های با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۰۰ نفر نهایی شده است.

ثبت نام بیش از 15 هزار نفر از استان زنجان در طرح نهضت ملی مسکن


خواجه‌ای، به اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر‌های با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در استان که توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود اشاره کرد و گفت: سه پروژه در شهرستان‌های خدابنده، صائین قلعه و سلطانیه در دست طراحی است.


وی اظهار کرد: تعداد ۱۵ هزار و ۸۳۴ نفر در شهر‌های با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۰۰ نفر نهایی شده است.


مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: اجرای هزار و ۲۰۳ واحد مسکونی شروع شده و در نهایت ۴۹۵ واحد در اجرای فونداسیون قرار دارد و ۲۴۳ واحد هم در اجرای اسکلت است.


خواجه‌ای با بیان اینکه پروژه ۳۶۸ شهر زنجان گلشهر هم توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود، افزود: امیدواریم با برنامه ریزی و تامین تسهیلات در موعد این پروژه به اتمام برسد.


وی از وجود ۹۲ هزار و ۶۷۸ واحد مسکونی روستایی در استان زنجان خبر داد و گفت: از این تعداد ۵۵ درصد این واحد‌ها معادل بیش از ۵۱ هزار واحد مقاوم سازی شده است و امسال ۴ هزار و ۲۳۰ فقره برای مقاوم سازی به بانک‌ها در استان زنجان ابلاغ شده است.


مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: همه این واحد‌ها برای بانک‌های عامل معرفی شدند و این بانک‌ها همکاری خوبی دارند و تا کنون ۳ هزار و ۵۰۰ واحد هم عقد قرار داد صورت گرفته است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار