همدان- نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اجتماع شما مردم در این مدت برای سرود «سلام بر فرمانده آخرالزمان» باعث هذیان‌گویی دشمن شد.
کد خبر: ۹۴۳۸۷۹۸
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی در اجتماع بزرگ مردمی و اختتامیه «سلام فرمانده» که با حضور مردم ولایتمدار همدان در میدان امام خمینی(ره) همدان برگزار شد، ضمن تبریک میلاد باسعادت امام رضا(ع) اظهار داشت: سفارش امام رضا(ع) به حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) این بود که از طرف من به اولیاء و دوستانم سلام برسانید.

وی با بیان اینکه این سلام دیروز امام رضا(ع) امروز برای ما نمونه است، افزود: امام رئوف و امام مهربانی‌ها سفارش سلام خود را به ما رساند، این سلام در طول تاریخ وجود دارد و امیدواریم بتوانیم این سلام را به درستی جواب دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: بعد از این سلام به اولیاء و شیعیان سفارش کرده که راهی را برای شیطان در خود قرار ندهید و در میدان مبارزه با شیطان مصمم باشید و شیطان را در زندگی خود راه ندهید.

وی بیان کرد: امام رضا(ع) به حضرت عبدالعطیم حسنی(ع) سفارش کرده که مردم صادقانه زندگی کنند و در ارتباطات اجتماعی باهم صداقت داشته باشند و تاکید فراوان پیغمبر اکرم(ص) از راه معصومین، صداقت در زندگی، امانت، سکوت، مراقبت زبان، ترک جدال، صله رحم و حال همدیگر را جویا شدن است.

شعبانی موثقی عنوان کرد: اگر در این وضعیت بد اقتصادی کشور به فقرا و مساکین توجه کنیم، امام رئوف را خوشحال خواهد کرد.

وی ضمن تقدیر و از تهیه کنندگان سرود «سلام فرمانده» گفت: این کار قوی فرهنگی اتفاق خوبی بود که در کشور رقم خورد و با این کار دشمن نمی‌فهمد یا نمی‌خواهد بداند که مراد از فرمانده، حضرت بقیه الله الاعظم(عج) است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: دشمن بعد از گذشت مدت‌ها همچنان نمی‌خواهد بفهمد که مراد چیست و دشمنی که این مطلب به این سادگی را درک نمی‌کند چگونه می‌خواهد واقعیت‌های جامعه اسلامی ما را درک کند.

وی ادامه داد: اجتماع شما مردم در این مدت برای سرود «سلام بر فرمانده آخرالزمان» باعث هذیان‌گویی دشمن شد و دشمن در طول ۴۰ سال گذشته میلیاردها دلار هزینه کرده است تا شما مردم را از دین جدا کند، تلاش کرد هویت ملی، مذهبی و اسلامی ما را کمرنگ کند اما با این اجتماعات نقشه‌های آنها برآب شد.

شعبانی ادامه داد: امروز دشمن گیج شده و به هذیان‌گویی افتاده است و احساس می‌کند در این میدان نبرد شکست خورده است.

وی اضافه کرد: در این کشور دهه هفتادی‌هایش حججی‌ها و مدافعان حرم شده‌اند و دهه هشتادی‌ها، نودی‌ها و یک هزار و چهارصدی‌هایش سربازان حضرت بقیه الله (عج) هستند، بنابراین دشمن باید بداند فرزندان این کشور مسیر ولایت را ادامه خواهند داد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: تمام تجمعاتی که در کشور و در استان‌های مختلف صورت گرفت نشان از این است که مردم با فساد مخالف هستند و مطالبه اصلی آنها این است که فشارهای اقتصادی کمرنگ شود و با تبعیض مخالف هستند.

وی ادامه داد: مردم حمایت می‌کنند چون می‌دانند اگر دشمن بر کشور ما مسلط شود مشکل ما را حل نخواهد کرد، چراکه راه حل مشکل مردم در این کشور به دست مردم و دولت است و دشمن گره مشکلات ما را باز نخواهد کرد.

شعبانی موثقی گفت: ما می‌دانیم اگر دشمن بر این کشور مسلط شود اولین چیزی که برنامه‌ریزی می‌کند تا از بین ببرد دین ما است.

وی با بیان اینکه ما از اسلام حمایت می‌کنیم، ابراز داشت: تمام روایات آخرالزمان حاکی از غیرت ایرانیان است و روی آنها حساب باز شده است حتی یک هزار و چهارصد سال پیش پیغمبر(ص) این تجمعات را پیش بینی کرده و روی قیام، غیرت، تعصب، مقاومت و بسترسازی شما مردم برای ظهور بقیه الله حساب باز کرده است.

شعبانی موثقی با اشاره به اینکه آن کسی که بر سفیانی خروج می‌کند خراسانی است و آن کسی که علیه یهود و دشمنان حضرت بقیه الله (عج) ایستادگی می‌کند و پرچم را به دست حضرت می‌دهد ایرانی است و همه اینها در روایات وجود دارد، خاطرنشان کرد: مادران باید فرزندان خود را به عنوان سربازان بقیه الله بزرگ کنند و نوجوانان و جوانان خود را با محبت تربیت کنند با این نگاه که فرزند شما از کسانی باشد که برای ظهور بسترسازی کند چراکه ما در این میدان وظیفه داریم فرزندان خود را با محبت حضرت بقیه الله (عج) تربیت کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار