اختتامیه نمایشگاه «بهشت کرامت» همراه با اجرای سرود سلام فرمانده در بوستان طبقاتی شهیدان زین‌الدین برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۳۸۸۸۶
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی استقامت عضو شورای شهر قم در سخنان کوتاهی در مراسم اختتامیه نمایشگاه بهشت کرامت، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت رضا علیه‌السلام، از ضرورت فعالیت‌های فرهنگی- اجتماعی در فضای شهر قم، سخن گفت و از دست‌اندکاران نمایشگاه "بهشت کرامت" و نیز فعالان فرهنگی این مراسم، قدردانی نمود.

حجت‌الاسلام احمدقادری مدیر نمایشگاه "بهشت کرامت" نیز ، اقدامات خودجوش فرهنگی را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و از همراهی قرارگاه فرهنگی ۱۹ دی، سازمان فرهنگی اجتماعی-شهرداری قم و نیز مشارکت سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بوستان کتاب، پایگاه بسیج شهید زین‌الدین، پایگاه بسیج خواهران شهدای گمنام و عقیله بنی‌هاشم، تشکر نمود.

نمایشگاه «بهشت کرامت» به کار خود پایان داد

همچنین در این مراسم، محمدرضا جَلوند فرمانده پایگاه بسیج شهید زین‌الدین، از جمله اهداف اصلی این نمایشگاه را حضور فعّال در فضای بوستان دانست و از ضرورت احیای فریضه فراموش شده امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر توسط عموم مردم، سخن گفت.

گفتنی است در آئین اختتامیه نمایشگاه "بهشت کرامت"، تیم نوجوانان "پوریای پهلوان" به اجرای برنامه پرداخت.

نمایشگاه «بهشت کرامت» به کار خود پایان داد

قرائت زیبای قرآن کریم توسط قاری نوجوان، سید محمدصادق محمدی، مدیحه سرایی توسط کربلایی سعید محمدی، اجرای گروه سرود رایه‌الهدی، از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

نمایشگاه «بهشت کرامت» به کار خود پایان داد

ویژه برنامه همخوانی سرود زیبای "سلام فرمانده" و برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء، حُسن ختام این مراسم بود که با استقبال بسیار خوبِ حاضرین، مواجه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات