استاندار لرستان گفت: جهاد آب‌رسانی به روستاهای محروم استان با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها به عنوان یک ضرورت در دستور کار دولت قرار گرفته است.
کد خبر: ۹۴۳۹۱۴۹
|
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان،فرهاد زیویار در نشست با فرمانده قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) که با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه لرستان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب و رئیس بسیج سازندگی استان برگزار شد؛ بررسی و رفع مشکل آبرسانی به روستاهای استان را در دستور کار پیگیری قرار داد.

وی گفت: دولت سیزدهم اقدامات و برنامه‌های اساسی در زمینه رفع محرومیت روستاهای کشور با کمک مجموعه سپاه در نظر گرفته است و در همین راستا پروژه‌های زیادی در مناطق محروم استان آغاز شده است.

استاندار لرستان یادآور شد: استفاده کامل از فرصت‌های پیش آمده و آمادگی برای ایجاد جهش در جهاد آبرسانی به روستاهای محروم استان با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها یک ضرورت است که باید مد نظر قرار گیرد.

زیویار با اشاره به لزوم شتاب دادن به فرآیند محرومیت زدایی روستاهای فاقد آب شرب لرستان، اظهار داشت: با توجه به اهمیت اجرای پروژه‌های مختلف در مناطق روستایی، تسریع در انجام پروژه‌های آبرسانی روستاهای استان مورد انتظار است.

وی ضمن تقدیر از عملکرد قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) افزود: آبرسانی به روستاهای استان و تکمیل پروژه‌های این حوزه مستلزم انجام کار جهادی و برنامه ریزی دقیق با لحاظ تسریع در اجرای عملیات است.

در این جلسه سردار آبرومند فرمانده قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) دستورات لازم جهت پشتیبانی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) از مجموعه سازندگی سپاه لرستان برای تسریع در اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاها را صادر کرد 

ارسال نظرات
آخرین اخبار