تبریز- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی گفت: یکی از اصول مترقی در دین اسلام ،امر به معروف و نهی از منکر است و باید در تمام زمینه ها در اولویت قرار بگیرد.
کد خبر: ۹۴۳۹۱۹۲
|
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام  محمد حسن نستوهی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان خداآفرین با بیان اینکه این ستاد در چند سال اخیر فعالیت خود را آغاز و نیاز به اطلاع رسانی و تببین دارد بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر مانع از بی تفاوتی نسبت به هنجارشکنی وبداخلاقی در جامعه می شود.

وی با تاکید بر ضرورت این امر در جامعه افزود: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تعطیل شود شاهد تعطیل شدن سایر محسنات و در نهایت جایگزینی ضد ارزش ها به جای ارزش ها خواهیم بود.

حجت الاسلام نستوهی اولویت های این ستاد را آموزش و آگاهی و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام برد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر از طریق آموزش و حمایت در جامعه احیا می شود و باید مسئولان این امر با شناخت درست و تذکر لسانی مناسب با افراد برخورد کنند.

وی با بیان اینکه خداآفرین دومین شهرستان استان است که دبیر مستقل دارد گفت: در تمام ادارات شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شود وبه وضعیت حجاب و عفاف نظارت شود.
درپایان این جلسه طی حکمی از سوی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم، حجت الاسلام هادی ضیائی؛ امام جمعه خداآفرین به عنوان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر و  فاضل پاشاپور بعنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان خداآفرین معرفی و از خدمات رشید صادقی دبیر سابق قدردانی و تجلیل شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها