صبح امروز فرماندار شهرستان خواف با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی از این مرکز بازدید و با پرسنل شاغل در مرکز دیدار و گفتگو کردند. 
کد خبر: ۹۴۳۹۳۴۹
|
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج ازخراسان رضوی، صبح امروز فرماندار شهرستان خواف با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی از این مرکز بازدید و با پرسنل شاغل در مرکز دیدار و گفتگو کردند. 

فرماندار شهرستان خواف در بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی گفت : فعالیت در حوزه آسیب های اجتماعی و خصوصا خدمات اورژنس اجتماعی ، تخصصی ، دشوار و نیازمند علم و دانش به روز و آشنایی با فنون روانشناسی و مشاوره می باشد.

 

مهدی عباسپور فرماندار شهرستان در جریان بازدید از اورژانس اجتماعی، دو مولفه پاسخگویی سریع و اقدام به موقع را از مهمترین وظایف مجموعه اورژانس اجتماعی برشمرد و گفت: آسیب های اجتماعی مسئله ای کلی و فراگیر است و مختص به یک شهر یا منطقه نیست اما میزان فعالیت های نهادهای مرتبط در کاهش یا افزایش آن نقش اساسی دارد که این موضوع وظایف بهزیستی را به عنوان یک سازمان تخصصی و متولی اصلی آسیب های اجتماعی در راس همه ارگان ها و سازمان ها قرار میدهد.

 

عباسپور با اشاره به اینکه توجه به مسئله آموزش مهارت های زندگی، نقش مهمی در رفتار افراد در مواجهه با بحران و آسیب ها در مسائل روزمره دارد، تصریح کرد: تعامل و همکاری سازمانهای مرتبط به عنوان شرکای اجتماعی بهزیستی زمینه ساز کاهش آسیب ها خواهد بود.

 

گفتنی است؛ در ابتدای این دیدار سرپرست بهزیستی خواف گزارش کاملی از میزان آسییب های اجتماعی ، نیازهای شهرستان و مسائل مربوط به این حوزه را در اختیار فرماندار شهرستان خواف قرار داد.

ارسال نظرات