در اولین جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین حسینی (ع) ۱۴۰۱ فارس تاکید شد:
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس در اولین جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین حسینی ۱۴۰۱ فارس بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های حمل و نقلی در ارائه خدمات به زائران تاکید کرد.
کد خبر: ۹۴۳۹۷۵۰
|
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، علیرضا راستیار با اشاره به پیش‌بینی افزایش زائران اربعین حسینی(ع) در سالجاری گفت: تمامی ظرفیت‌های حمل و نقلی و شبکه های مواصلاتی و همچنین پایانه‌های مسافربری استان آمادگی ارائه خدمت جهت جابه‌جایی زائران عزیز را دارند.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با بیان اینکه تامین ناوگان مسافری مورد نیاز برای جابجایی زایران مورد تاکید این اداره کل می باشد افزود: ایمن سازی محورهای مواصلاتی و ارتقا و بهبود کیفیت خدمات رسانی در پایانه های مسافربری استان به زائران در کنار اقدامات تکمیلی دیگر نیز از جمله برنامه های بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است که با جدیت هرچه تمام تر پیگیری می گردد.

راستیار در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت تعامل با سایر دستگاه های خدمات رسان دیگر تاکید کرد و گفت : با هماهنگی هایی که با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان در خصوص تامین سوخت ناوگان عمومی مسافر بعمل می آید تمام تلاش مان را بکار می گیریم که در این بخش نیز خللی بوجود نیاید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها