مدیرکل استاندارد استان اردبیل با بیان اینکه تمام مسئولیت‌های ناشی از بهره‌برداری غیرمجاز تجهیزات زمین بازی بدون گواهینامه ایمنی برعهده شهرداران است گفت: در حال حاضر سه شهربازی اردبیل در حال استانداردسازی است.
کد خبر: ۹۴۳۹۷۸۲
|
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷

۳ شهربازی اردبیل در حال استانداردسازی است

به گزارش خبرگزاری بسیج ازاردبیل ، هاشم علایی مدیرکل استاندارد استان اردبیل صبح امروز در کمیته فنی استاندارد اردبیل به اهمیت استفاده هم استانی‌ها از تجهیزات شهربازی و زمین بازی استاندارد تاکید کرد و در رابطه با اهم اقدامات انجام یافته در این زمینه اظهار داشت: تمام تجهیزات مستقر در شهربازی‌های استان در طول سال و براساس برنامه زمان‌بندی شده، توسط شرکت‌های بازرسی فنی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران مورد بازرسی فنی قرار می‌گیرند.

وی افزود: این بازرسی‌ها با هدف حفظ سلامت مردم و افزایش ضریب ایمنی توسط شرکت ‌های مزبور انجام شده و هم‌اکنون تعداد66 مورد تجهیزات شهربازی فعال در استان اردبیل وجود دارد که از این تعداد 63 مورد دارای مجوز بهره برداری معتبر از شرکت بازرسی فنی تائید شده است و مابقی درحال استاندارد سازی است.

علایی اظهار کرد: از مالکان این تعداد تعهد نامه مبنی بر عدم بهره برداری از تجهیزات تا زمان دریافت تائیدیه ایمنی اخذ شده و در سال گذشته تعداد156 تجهیز شهربازی توسط شرکت‌های بازرسی فنی مورد بازرسی قرارگرفته است.

علایی با قدردانی از همکاری شهرداران استان اعلام کرد به هیچ وجه اجازه فعالیت بدون اخذ گواهی ایمنی را ندهند و همچنین برلزوم توجه شهرداران شهرستان‌های استان به موضوع استاندارد سازی تجهیزات مستقر در زمین های بازی تاکید شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها