حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
ساری-فرمانده سپاه ساری با اعلام اینکه هزینه آبرسانی به این روستا ۶۱ میلیون تومان است، افزود:۸۰ خانوار روستای رودبارکلا از آب شرب سالم بهره مندشدند.
کد خبر: ۹۴۳۹۸۱۵
|
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، پروژه آبرسانی روستای دوردست رودبارکلای شهرستان ساری با حضور فرمانده سپاه مرکز استان به بهره برداری رسید.

سرهنگ شریفی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار بسیج در ساری، با اشاره به اجرای فرامین مقام معظم رهبری در حوزه خدمات رسانی به مردم، گفت: سپاه ساری با همت بسیج سازندگی شهرستان، و با همت خیرین این پروژه را به اتمام رساند.

فرمانده سپاه ساری با اعلام اینکه هزینه آبرسانی به این روستا ۶۱ میلیون تومان است، افزود: به همت اهالی روستا و با همکاری گروه‌های جهادی، اب شرم سالم در اختیار مردم قرار گرفت.

سرهنگ شریفی در ادامه خاطرنشان کرد: سپاه ساری در حوزه محرومیت زدایی از سال گذشته تا به امروز، شامل ساخت خانه محروم، تهیه جهیزیه و تامین سبد کالا، قریب به ۵۰ میلیارد تومان از منابع خیرین و دیگر منابع، هزینه کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات