سرهنگ دوم پاسدار فاطمی نسب: بسیج همواره به عنوان پرچم دار انقلاب اسلامی بوده و در این مقطع حساس نیز باید نقش اصلی و محوری خود را در پیشبرد انقلاب و اهداف آن همانند چهل و سه سال گذشته به اثبات برساند.
کد خبر: ۹۴۴۰۴۴۵
|
۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج شهرستان فردوس، مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا فردوس  با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت  بسیج سپاه فردوس سرهنگ دوم پاسدار محمد فاطمی نسب وفرماندهان پایگاه و اعضای شورای حوزه و جمعی از مسئولین وبسیجیان برگزارشد.

در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  سپاه فردوس سرهنگ  دوم پاسدارمحمد فاطمی نسب سه عنصر بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام و به اندازه را به عنوان شاخص های اصلی بسیج از نگاه فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای مدظله العالی دانست.

وی با تاکید بر اینکه در گام دوم انقلاب اسلامی قرار داریم افزود: بسیج همواره به عنوان پرچم دار انقلاب اسلامی بوده و در این مقطع حساس نیز باید نقش اصلی و محوری خود را در پیشبرد انقلاب و اهداف آن همانند چهل و سه سال گذشته به اثبات برساند.

درادامه  این مراسم سرگرد پاسدار محمد شبان ضمن ارائه گزارش عملکرد چندساله خود تودیع و تکریم گردید و سروان پاسدار مهدی قائم مقامی  به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی گردید و همچنین از زحمات سرپرست حوزه جناب سرگرد عربی نیز تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها