رزمایش مشترک صرفه‌جویی مصرف آب و برق، با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با نام یا علی ا بن موسی الرضا(ع) در سیستان و بلوچستان به مدت 3 ماه برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۴۰۴۶۹
|
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۱

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، چهارشنبه ۱ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور مهندس محرابیان وزیر نیرو، سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران، مدیران ارشد آب و برق کشور و فرماندهان پایگاه‌های بسیج صنعت آب و برق کشور به صورت ویدئو کنفرانسی مراسم آغاز رزمایش مشترک صرفه‌جویی مصرف آب و برق متبرک به‌ نام حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد.

 این رزمایش در استان سیستان و بلوچستان نیز با حضور سردار شفایی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، دکتر صدر معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات، آقای کریمی فرمانده پایگاه شهید عباسپور برق منطقه‌ای استان و سایر مدیران صنعت آب و برق استان سیستان و بلوچستان در راستای اجرای طرح‌های مدیریت مصرفی و همچنین کاهش مصرف بخش‌های مختلف اداری و ستادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به میزان ۳۰ درصد نسبت به مصرف مشابه سال گذشته در راستای مشارکت با صنعت برق کشور اجرا می‌شود.

 اجرای اقدامات موثر در کاهش مصرف، کمک به پایداری شبکه آب و برق از جمله روشن کردن مولدهای برق اضطراری، حداقل استفاده از سیستم‌های سرمایشی و سیستم‌های روشنایی، استفاده از نور طبیعی، عدم نورپردازی و روشن کردن محوطه، مدیریت مصرف آب و ممنوعیت استفاده از آب شرب در فضای سبز و ... از جمله اقدامات اجرایی در طول این رزمایش است.

 این رزمایش در مرحله اول برای تمام اماکن و ساختمان‌های رده‌های سپاه و بسیج، وزارت نیرو و وزارت کشور و در مراحل بعدی سایر ادارات و نهادها برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار