نشست هماهنگی اجرای برنامه‌های دهه امامت و ولایت شهرستان تنگستان با محوریت اجرای نمایش میدانی واقعه غدیر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۴۲۰۹۱
|
۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان، فرماندار تنگستان در این نشست گفت: تبیین حقایق انقلاب اسلامی در دهه امامت و ولایت، بهترین راهکار برای پاسخ به شبهات جوانان است.

احمدلطفی اظهار کرد:سعی شودبرنامه های این دهه وهم چنین واقعه غدیر به بهترین نحو وبا هماهنگی کامل اعضا ومجریان برگزارشود.

فرماندار تنگستان درادامه افزود:دهه ولایت بستری مناسب برای ارائه مباحث عقیدتی و ولایی است، بدین ترتیب ساختارهای اصلی دین مبین اسلام بار دیگر یادآوری می‌شود و نقش «اهل‌ بیت(ع)» در جلوگیری از انحراف دین مبین اسلام بازگو می‌شود.

سرهنگ احمد حیدری فرمانده سپاه تنگستان نیز با اشاره به عید قربان و همچنین عید سعید غدیر دراین ایام گفت:غدیر، تکمیل کننده‌ی بعثت همه‌ی انبیا است که اگر این روز بزرگ نبود، رسالت پیامبران ناقص می‌ماند لذا در هنگام ابلاغ ولایت، با بالا بردن دست امام علی (ع) توسط پیامبر (ص)، آیه‌ی «مَنْ کُنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِیٌّ مَوْلَاهُ» نازل می‌شود.

دیگر اعضای این جلسه نیز هرکدام با توضیح درخصوص چگونگی اجرای برنامه واقعه غدیر در شهرستان خواستار همکاری دیگر نهادها و ادارات شهرستان برای برگزاری هرچه بهتر این برنامه شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها