مسئول بسیج سازندگی سلماس از تخصیص 3 و نیم میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های محرومیت‌زدایی در این شهرستان طی سال گذشته خبر داد.
کد خبر: ۹۴۴۲۱۵۲
|
۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱

به گزارش بسیج از سلماس، محمد خلیلی، مسئول بسیج سازندگی سلماس، امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، با بیان اینکه در طول سال گذشته ۲۹ پروژه محرومیت‌زدایی در این شهرستان اجرا شد، گفت: در این راستا بیش از ۳ و نیم میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی ادامه داد: احداث مسکن مددجویی، مرمت خانه محروم، احداث استخر ذخیره آب کشاورزی، ایجاد کانال آب کشاورزی و ... این پروژه‌ها را شامل می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سلماس با بیان اینکه بخش عمده پروژه‌های فوق در مناطق محروم و کم‌برخوردار و بخش کوهسار احداث می‌شود، ادامه داد: برای امسال نیز احداث چهار واحد خانه بهداشت را با مشارکت قرارگاه امام حسن(ع) در برنامه داریم.

خلیلی از تهیه ۲۱ مورد جهیزیه در طول سال گذشته با مشارکت خیرین، گروه‌های جهادی و سپاه و توزیع آنها در بین اقشار بی‌بضاعت خبر داد و اظهار کرد: برای هشت سری جهیزیه نیز در چهار ماه نخست سال تامین اعتبار شده است، که امیدوار هستیم این رقم افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: هزینه تخصیص‌یافته برای هر سری جهیزیه ۲۵ میلیون تومان است که هر سری شامل یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، سرویس چینی، سرویس قابلمه، سرویس قاشق چنگال، بخاری گازی، فرش و پتو را شامل می‌شود.
انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار