تبریز- مسابقات ایمیدرو و شرکت های تابعه در رشته های ورزشی فوتسال(سیزدهمین دوره) و تنیس روی میز(یازدهمین دوره آقایان و دهمین دوره بانوان) به میزبانی مجتمع مس سونگون در تبریز پایان یافت.
کد خبر: ۹۴۴۷۹۲۳
|
۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سونگون، روز پایانی این دوره از مسابقات، صبح پنجشنبه شش مردادماه با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و نهایی فوتسال پیگیری شد و مراسم اختتامیه با معرفی نفرات. تیم های برتر در هر دو رشته فوتسال و تنیس  روی میز برگزار شد.

 در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های شرکت ملی صنایع مس ایران (ستاد تهران) و مجتمع های مس سونگون، سرچشمه و شهربابک حضور داشتند که پایان رقابت‌های فوتسال، تیم فولاد مبارکه اصفهان، فولاد هرمزگان، ذوب آهن اصفهان و آلومینیوم اراک توانستند به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را کسب نمایند.
 
در رقابت‌های تنیس روی میز تیمی آقایان نیز تیم فولاد خوزستان قهرمان، فولاد مبارکه نایب قهرمان و تیم های ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان نیز مشترکاً در جایگاه سوم قرار گرفتند. 
 
در مسابقات تنیس روی میز دوبل آقایان نیز محمد حجتی و میثم اصلانی از ذوب آهن اصفهان اول، علی زاهدی و ابوالفضل علیخانی از فولاد مبارکه دوم و مهدی زاهدی و مجتبی اژدری به همراه عباس کاظمی و علی ظهیری از فولاد خوزستان مشترکاً مقام سوم را به دست آوردند. 
 
در مسابقات تنیس روی میز انفرادی آقایان نیز فرهاد صدفیانی از فولاد آذربایجان اول، مهدی زاهدی از فولاد خوزستان دوم و سبحان رفعتی از گل گهر و مصطفی اژدری از فولاد خوزستان نیز مشترکاً مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.
 
جایگاه سوم برای تیم تنیس بانوان مس شهربابک و سرچشمه در این دوره از رقابت‌ها
 
در رقابت‌های تنیس روی میز تیمی بانوان نیز، تیم ذوب آهن اصفهان قهرمان و تیم فولاد مبارکه اصفهان نایب قهرمان شد، تیم‌های مس شهربابک و مس سرچشمه نیز مشترکاً در جایگاه سوم قرار گرفتند. در مسابقات تنیس روی میز دوبل بانوان نیز زهرا خانی و زهرا احمدی از مس سرچشمه اول، شیرین کلانتری و مریم مهدوی‌زاده از شرکت ملی مس (ستاد تهران) دوم و طوبی وفاپور و آذر افسرده بصیری از ذوب آهن اصفهان به همراه زهرا کمالی و محبوبه موسوی از مس سرچشمه نیز مشترکاً مقام سوم را به دست آوردند. در مسابقات تنیس روی میز انفرادی بانوان نیز لیلا سلیمانی از فولاد خوزستان اول، لیلا بنی اسدی از ایمیدرو دوم و طوبی وفاپور از ذوب آهن اصفهان و پوران محمدی از مس شهربابک نیز مشترکاً مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.
 
در این دوره از مسابقات که از بیست و نهم تیر ماه تا ششم مرداد ماه برگزار شد بیش از 900 ورزشکار، مربی، کادر داوری، کادر اجرایی و … در قالب 29 تیم فوتسال آقایان و 42 تیم تنیس روی میز آقایان و بانوان حضور داشتند.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار