سردار حیدرنیا گفت: جوانانی از جنس شهید آسمیه به تأسی از اباعبدالله الحسین (ع) پای در میدان نبرد گذاشتند و این شجره خبیثه را به زباله دان تاریخ فرستادند.
کد خبر: ۹۴۴۹۶۱۷
|
۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سردار علیرضا حیدرنیا، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز امروز در آغاز مراسم تشییع پیکر شهید عباس آسمیه که در حسینیه عاشقان ثارالله کانون شهید سبحانی سپاه کرج برگزار شد، گفت: عاشورا حادثه و واقعه ای نبود که در یک زمان متوقف شود بلکه یک حقیقت و جدال بین جنود خداوند و جنود ابلیس و نبرد جبهه حق و باطل بود که همواره تکرار می شود.

جوانانی از جنس شهید آسمیه، داعش را به زباله دان تاریخ فرستادند

وی با اشاره به اینکه روزگاری، تکفیریان آب را بر امام حسین (ع)، اهل بیت (ع) و یاران او بستند و بهترین بندگان خداوند بر روی زمین را به شهادت رساندند، مطرح کرد: زمانی که شجره خبیثه ملعونه داعش بر روی زمین پدید آمد تا ناموس مسلمانان را به غارت ببرد و به حریم و حرم آل الله و اهل بیت (ع) جسارت کند، بار دیگر عاشورا تکرار شد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز افزود: در آن شرایط، یاران امام زمان (عج) و جوانان پرورش یافته و تربیت شده در مکتب سیدالشهدا (ع) مانند شهید عباس آسمیه، برای دفاع از حریم و حرم آل الله پای در سرزمین غریب و بلاد شام گذاشتند؛ شام به واسطه حضور اسرای دشت کربلا، سرزمین غریبی است. رزمندگان جبهه مقاومت، علاوه بر مقابله با شقی ترین افراد عالم، باید غربت را نیز تحمل کنند.

سردار حیدرنیا با اشاره به اینکه جوانان این مرز و بوم سربلند از این آزمون الهی بیرون آمدند، اظهار کرد: تکفیری های ملعون روی زمین به وجود آمدند تا نور خدا را خاموش کنند، حرمت اولیای خدا را بشکنند و به حریم و حرم اهل بیت (ع) جسارت کنند اما کور خوانده اند؛ جوانانی از جنس شهید آسمیه به تأسی از اباعبدالله الحسین (ع) پای در میدان نبرد گذاشتند و این شجره خبیثه را به زباله دان تاریخ فرستادند.

وی شهدا را آیینه جمال و جلال خداوند بر روی زمین و باب المراد و تنها کسانی که بدون حجاب خدا را ملاقات می کنند، دانست و بیان کرد: نمی دانم چه سری در این موضوع نهفته است که شهید عباس آسمیه در روزی که منتسب به جوان رعنای امام حسین (ع) است، به آغوش خانواده و میهن بازگشت. این شهید خوش سیما مانند علی اکبر (ع) پای در قتلگاه گذاشت و تا عرش خدا رفت.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه شهدای ما بر عهد خود با خداوند پایبند بودند و به وظیفه ای که بر عهده آن ها گذاشته شده بود، به خوبی عمل کردند، خاطرنشان کرد: امروز جمعیت بسیاری برای بدرقه شهید عباس آسمیه تا عرش خداوند آمده اند، این یعنی این شهید تنها نبود. آفرین بر مردم شهیدپرور و حسینی این استان؛ ما حسین نیستیم اما ان شاءالله حسینی می شویم، حسینی می مانیم و حسینی خواهیم رفت.

انتهای پیام/ص

ارسال نظرات