همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، 325 بسته معیشتی با مشارکت سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)، بسیج شهرداری تهران و بسیج شهرداری منطقه 19 بین کارگران خدمات شهری و فضای سبز منطقه توزیع شد.
کد خبر: ۹۴۵۰۵۱۴
|
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
بیش از 300 بسته معیشتی بین کارگران خدمات شهری و فضای سبز منطقه 19توزیع شد
 

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علیرضا جعفری سرپرست شهرداری منطقه ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع)، درخصوص توزیع بسته های معیشتی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه رسیدگی به محرومین، اقشار ضعیف و کم بضاعت و تلاش برای استحکام بنیان خانواده جهاد محسوب می شود و جهاد فقط جنگیدن نیست.

او از مشارکت سپاه و بسیج در این امر خداپسندانه تشکر و ابراز امیدواری کرد کمک های مومنانه و حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه تداوم پیدا کند.

در ادامه سرهنگ علی عبدی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ضمن تشکر از همکاری بسیج شهرداری تهران و شهرداری منطقه بیان کرد: همدلی و کمک های مومنانه از افتخارات انقلاب است و کمک به محرومین و اقشار کم بضاعت با همفکری همه ارگان ها محقق می شود.

او گفت: مردم در همه مقاطع سیاسی به ویژه جنگ تحمیلی نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند بنابراین موفق ترین مدیر کسی است که مردمسالاری دینی و توجه به مردم را در تمام سطوح مدیریت خود به نمایش بگذارد.

بر اساس این گزارش تاکنون نزدیک به 1000 بسته معیشتی شامل روغن، برنج، حبوبات و سایر اقلام خوراکی در بین کارگران خدمات شهری منطقه توزیع شده است.

در این رزمایش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوذر، مدیر بازرسی، مسئولین ارشد شهرداری منطقه، فرمانده و اعضای شورای بسیج منطقه حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات