دکتر کرمی درجمع نخلداران تنگستان که باحضور فرماندار این شهرستان انجام شد گفت: آسیب‌های واردشده به نخلداران باهیچ فرمول وروشی نمی شود برآورد کرد.
کد خبر: ۹۴۵۰۶۵۹
|
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان ،دکترغلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی دربازدید میدانی از نخلهای شهراهرم که باحضور فرماندار،معاون سیاسی امنیتی فرماندار،رییس جهاد کشاورزی وتعدادی از نخلداران این شهرستان انجام شد گفت:خود نخلداران کارشناسان اصلی وحقیقی برای برآورد خسارت وارد شده از بارانهای اخیر هستند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود:سعی ما براین است که این موضوع مهم و حیاتی که نتیجه زحمت های کشاورزان ونخلداران سراسر استان است را دراسرع وقت وبانتیجه دلخواه نخلداران به سرانجام برسانیم .
دکترکرمی در ادامه از مسولین مربوطه شهرستان درخواست کرد که:رسیدگی به مشکلات نخلداران این شهرستان که شغل اکثر آن‌ها نخلداری است و تنها راه معیشت آن ها از همین راه می باشد را در رأس برنامه های خود قرارداده و نتایج را بصورت مکرر ارسال نمایند.
احمدلطفی فرماندار تنگستان نیز گفت:حضور مکرر دکترکرمی ومسولین این شهرستان برای رسیدگی به مشکلات نخلداران نشان از پای کار بودن وهمدلی آن ها با مردم رانشان میدهد و تمام سعی خود را برای حل این مشکل به کار می گیریم.


انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین