حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مسابقات ورزشی دستگاه‌های اجرایی به مناسبت هفته دولت در یاسوج مرکز استان خبرداد.
کد خبر: ۹۴۵۲۱۱۲
|
۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش‌های همگانی کهگیلویه و بویراحمد ابوالفضل رهامی در نشست هماهنگی برنامه های هفته دولت، اظهار کرد: این مسابقات با هدف گرامی داشت هفته دولت و ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان دستگاه‌های اجرایی در تمام نقاط استان برگزار می شود.

رهامی افزود: این مسابقات ورزشی در رشته های مینی فوتبال، فوتسال، والیبال،طناب کشی،دارت، داژبال، آمادگی جسمانی،پیاده روی و تنیس روی میز در سطح استان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: تیم‌های برتر هر شهرستان در مسابقات استانی شرکت کرده و پس از آن به عنوان نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد به مسابقات کشوری کارکنان دولت اعزام می‌شوند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان همچنین از برگزاری المپیاد کارکنان دولت در دوبخش بانوان و آقایان خبرداد و گفت : این المپیاد در رشته‌های مینی فوتبال، فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دارت، داژبال، طناب کشی، آمادگی جسمانی و فریزبی برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها