حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها مجلس شورای اسلامی گفت: اجتماع بزرگ اربعین خاری بر چشم دشمنان اسلام است.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۷۷
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴

اجتماع بزرگ اربعین، خاری بر چشم دشمنان اسلام است/راهپیمایی اربعین بیرق برافراشته‌ی استکبار ستیزی است

سید محمد صالحی دارانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج، در آستانه اربعین حسینی، اجتماع بزرگ اربعین حسینی را بیرق برافراشته ولایت مداری و استکبارستیزی در جهان اسلام برشمرد و گفت: این اجتماع، در کنار جنبه‌های معنوی و فرهنگی، از بُعد سیاسی برجسته‌ای برخوردار است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها "اربعین حسینی"، را آیینه خروش قلوب حسینی در مسیر کربلا برشمرد و اضافه کرد: هر انسان آزاده‌ای با هر نوع زبان و مذهب در این اجتماع بزرگ ندای " لبیک یا حسین (ع) " را سر می‌دهد.

صالحی دارانی با اشاره به اینکه اجتماع اربعین حسینی، ید واحده آزادی خواهان، محبان سیدالشهدا (ع) و شیعیان در عالم است، بر اتصال این اجتماع عظیم به عنوان سیل خروشان محبین اهل بیت (ع) در روز اربعین به اقیانوس کربلا تأکید کرد و افزود: اجتماع عظیم اربعین، یک گنجینه ارزشمند با محتوای عمیق فرهنگی است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها با بیان اینکه اجتماع اربعین حسینی، تصویری در قاب توجهات استکبار در امتداد سیاست‌های ضد اسلامی مستکبرین عالم است، اضافه کرد: بی شک اجتماع بزرگ اربعین، نیز خاری بر چشمان دشمنان اسلام است.

صالحی دارانی اظهار داشت: مکتب عاشورا، امروز جهانی شده است و اجتماع بزرگ اربعین، یکی از منظومه های مهم در مدار جهانی قیام امام حسین (ع) است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات