حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان دیر گفت: هیئت‌های مذهبی در طول مراسم پیاده روی اربعین در شهرستان دیر، برنامه‌های پرمحتوا برگزار کنند.
کد خبر: ۹۴۵۵۹۰۰
|
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵

هیئت‌های مذهبی دیر در اربعین برنامه‌های پرمحتوا برگزار کنند

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیر؛علی اخلاقی بعد از ظهر سه شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دیر اظهار داشت: برگزاری پیاده روی اربعین در شهرستان باید به افزایش شناخت و ایجاد شور و شعور بیشتر افراد نسبت به امام حسین (ع) منتهی شود.

 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان دیر افزود: پیاده روی اربعین ابهت مایه جهان اسلام است و اگر دنبال ترویج فرهنگ عاشورا هستیم باید برای این مراسم برنامه ریزی دقیق شود.

 

وی خاطرنشان کرد: هیئت‌های مذهبی در طول مراسم پیاده روی اربعین در شهرستان، برنامه‌های پرمحتوا برگزار کنند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان دیر گفت: مراسم عزاداری امام حسین (ع) محل انتقال پیام عاشورا است و انتظار داریم برنامه پیاده روی اربعین در شهرستان تحت الشعاع نصب بنر اموات در این مراسم قرار نگیرد.

 

غلامرضا ناطقی پور افزود: مردم زندگی خود را بر اساس مراسم محرم و صفر و اربعین برنامه ریزی می‌کنند و انتظار است که هیأت‌های مذهبی نیز در چنین مراسمی با برنامه باشند.

 

انتهای خبر/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین