حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در راستای کمک مومنانه وبه همت حوزه های مقاومت بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع)یک سری جهیزیه به زوج های نیازمند اهداء گردید.
کد خبر: ۹۴۵۶۲۲۹
|
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۶

گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان: فرمانده حوزه ام البنین گفت: طرح اهدای لوازم خانگی برای کمک به نیازمندان در راستا همدلی و مواسات با نیازمندان، طرح اهدای لوازم خانگی برای کمک به نیازمندان توسط بسیجیان اجرا می‌شود.
وی افزود:این طرح برای ترویج فرهنگ بخشندگی، ترویج روحیه‌ی جهادی، ترویج حس نوع‌دوستی، ایجاد روحیه‌ی نشاط در بین نیازمندان و توجه عموم شهروندان به مشکلات اقشار نیازمند جامعه با همکاری ومساعدت همه بسیجیان خصوصا در حال اجرا است واز همه مردم نوعدوست خواهشمندیم که کمک‌های نقدی وغیر نقدی خود را تحویل رده‌های مقاومت این شهرستان قرار داده تا به دست نیازمندان واقعی تحویل گردد.
وی با اشاره به اینکه مردم می‌توانند لوازم‌خانگی مانند فرش، کولر، پنکه، یخچال، اجاق‌گاز، بخاری گازی و لباسشویی و... را برای اهدا به نیازمندان در اختیار این حوزه ورده‌های بسیج خواهران  قرار دهند، گفت: بعد از جمع‌آوری لوازم‌خانگی اهدایی خیرین، لوازم‌خانگی اهدایی در بین نیازمندان توزیع می‌شود.
وی در پایان با بیان اینکه این طرح ادامه خواهد داشت، افزود: ان شاء الله شاهد همکاری و همیاری خیرین محترم، مردم عزیز و دیگر نهاد‌های مرتبط در این قضیه باشیم

ارسال نظرات
پر بیننده ها