حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان از برگزاری دوره آموزش و توانمندسازی فرمانده واحدهای بسیج دانش‌آموزی پیشگام مدارس استان کرمان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۶۷۷۰
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان ، عبدالرضا روزخوش رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان در گفتگویی اظهار کرد: دوره آموزش و توانمندسازی فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی به صورت شبانه روزی ویژه فرمانده واحد‌های بسیج دانش آموزی استان در مرحله اول جهت دختران از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ در پردیس شهید باهنر دانشگاه فرهنگیان استان کرمان برگزار شد.

برگزاری دوره آموزش و توانمندسازی فرماندهان واحدهای بسیج دانش‌آموزی
وی افزود: مرحله دوم هم ویژه پسران از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ در پردیس شهید باهنر دانشگاه فرهنگیان استان کرمان برگزار شد و مرحله سوم نیز جهت بازماندگان از این دوره برگزار خواهد شد .
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان تصریح کرد: این دوره با هدف آموزش و توانمندسازی نوجوانان تشکیلاتی تمدن‌ساز که پیشگامان گام دوم انقلاب هستند، برگزار شد و محتواهای آموزشی، تربیتی، تشکیلاتی و مهارتی در اختیار این دانش‌آموزان قرار گرفت.
روزخوش گفت: فرمانده واحدهای بسیج دانش‌آموزی در این دوره سه‌روزه تجدید میثاقی هم با آرمان‌های انقلاب در محل بیت‌الزهرا(س) داشتند و از برنامه‌های فرهنگی و ورزشی که در این دوره برگزار شد می‌توان به بازدید دانش‌آموزان از موزه دفاع مقدس و اجرای مسابقات فرهنگی و ورزشی اشاره کرد.
بر پایه این گزارش، آیین پایانی این دوره همراه با برنامه روایت گری و عهد با شهدا در محل گلزار شهدا کرمان برگزار و به برگزیدگان دوره ۹ کمک هزینه سفر زیارتی توسط مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اعطا شد .

ارسال نظرات
پر بیننده ها