حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: پاکدستی، فساد ستيزی، عملکرد جهادی، انقلابی و توانمند بودن شاخص های خدمتگزاران در اين دولت تعريف شده است.
کد خبر: ۹۴۵۶۸۲۳
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، داوود سعدزاده، مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز به همراه داریوش طاهرخانی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان با علیرضا عباسی، نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

فساد ستيزی و توانمند بودن، شاخص های خدمتگزاران در این دولت است

علیرضا عباسی، نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از وزارتخانه های بسیار مهمی است که با ادغام سه وزارتخانه شکل گرفته و جمعیت کثیری از افراد جامعه را در حوزه های مختلف تحت پوشش خود دارد.

وی مطرح کرد: برخی حوزه های این وزارتخانه نسبت به سایر حوزه ها کمتر مورد توجه قرار گرفته که لازم است هر شخصی که برای این وزارتخانه معرفی می شود و رای اعتماد می گیرد تمامی حوزه ها را مورد توجه خود قرار دهد.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی افزود: طبق قانون، وظیفه ما حمایت، هدایت و نظارت بر امور آنان و مطالبه گری است. همواره تلاش می کنیم تا بر اساس مصالح مردم، نظام، دولت و شرايط خاص ملي و بين المللي تصميم درست را اتخاذ کنیم.

به گفته عباسی، پاکدستی، فساد ستيزی، عملکرد جهادی، انقلابی و توانمند بودن شاخص های خدمتگزاران در اين دولت تعريف شده است و يقينا هر شخصي اين خصوصيات را دارا باشد از خدمتگزاران واقعی خواهد بود. در گام دوم انقلاب نيز علاوه بر پاکدستی و فساد ستيزي به استفاده از نيروهای جهادی انقلابی و توانمند تاکید شده است.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: سياست های ابلاغی مقام معظم رهبری و قوانين و اسناد بالادستی وظايف نمايندگان مجلس و وزرا و مسئولين را به صورت روشن بيان کرده است. بر خود تکلیف می دانیم که به درستی حمایت، هدایت و نظارت بر امور را انجام دهیم.

وی بیان کرد: مردم با اميد در صندوق تامين اجتماعی سرمايه گذاری می کنند تا پشتوانه ای برای آينده آن ها باشد. ما نیز در مقابل اين صندوق ذخيره مردم مسئول و متعهد هستيم که بايد تلاش کنيم با برنامه ريزی درست، راه و آينده روشنی برای اين صندوق و استفاده کنندگان آن فراهم کنیم.

انتهای پیام/ص

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین