حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ساری-کهنسال با تصریح بر اینکه خانواده معظم شهدا، موجب عزت و رستگاری جامعه هستند، گفت: رزمایش میثاق با یاوران ولایت سبب استعدادیابی، ظرفیت سازی و همچنین تجلیل وتکریم از جامعه ایثارگری می‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۳۱
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷

خبرگزاری بسیج، دکتر سعید کهنسال پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار بسیج در ساری، با اشاره به رزمایش سپاس و میثاق با یاوران ولایت در مازندران، گفت: نگاه جامعه ایثارگری نگاه تکریم و تجلیل شایسته از خانواده معظم شهداست.  

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران  با بیان این مطلب که اهداف این رزمایش بررسی مسائل ومشکلات جامعه ایثارگری است، خاطرنشان  کرد: با تشکیل ستاد‌هایی درسطح استان و برنامه‌های ریزی‌ها در یکروز این رزمایش برگزار میشود.

کهنسال در ادامه با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی در یک فضای معنوی همراه با عزتمندی به دیدار خانواده معظم شهدا می‌روند، خاطرنشان کرد: این رزمایش یک حماسه است که مسئولان در یک روز به دیدار خانواده‌های ۱۰ هزار ۴۰۰ شهید می‌روند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران  با تاکید بر انیکه راه شهدا یک راه عاشورایی است، اضافه کرد: این رزمایش شرایطی را برای دستگاه‌های اجرایی فراهم آورد چرا که همه ما مدیون خانواده شهدا هستیم.

کهنسال با تصریح بر اینکه خانواده معظم شهدا، موجب عزت و رستگاری جامعه هستند، گفت: رزمایش میثاق با یاوران ولایت سبب استعدادیابی، ظرفیت سازی و همچنین تجلیل وتکریم از جامعه ایثارگری می‌شود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران  با اشاره به اینکه این رزمایش برای اولین بار در کشور و در استان مازندران برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: از مسئولان ارشد استانی و همچنین از فرمانده سپاه کربلا که این شرایط را فراهم کردند تشکر می‌کنم.

کهنسال در ادامه با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده معظم شهدا افتخاری برای مسئولان است، افزود: وقتی پیکر مطهر شهیدی در شهر تشییع میشود فضایی آکنده از معنویت و آرامش در جامعه به وجود می‌آید و  این رزمایش هم تداعی کننده همان حماسه و ایجاد معنویت و آرامش در جامعه است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران  با تصریح بر اینکه مردم در قبال شهدا وظیفه خود را به نحوه احسن انجام داند، گفت: این رزمایش  مروج فرهنگ و تفکر ناب شهدا در بین مسئولان است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات