حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ کریمی گفت: مهمترین محور در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس محتوا و همان تحقق جهاد تبیین است و نسل جوان و جدید جامعه باید با حماسه‌ها و افتخارات دفاع مقدس آشنا شود و لذا جهاد تبیین با استفاده از روش های خلاقانه و ابتکارانه باید مد نظر باشد.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۶۴
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی، سرهنگ پاسدار «غلامرضا کریمی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت:  دفاع مقدس موجب عزت و سرافرازی ملت ایران شد و هشت سال دفاع مقدس مظهر صفات ارزشمندی است که ملت ایران را در تاریخ ماندگار کرده و امروز این فرهنگ نجات بخش برای سایر ملت ها به عنوان الگویی می درخشد.
 
وی افزود: مقاومت اسلامی دامنه دفاع مقدس است چراکه شهید حاج قاسم سلیمانی معتقد بود دفاع مقدس قله و جبهه مقاومت دامنه است و لذا باید در تبیین مفاهیم دفاع مقدس به موضوعات مکتب انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت نیز توجه داشته باشیم.
 
سرهنگ کریمی با بیان اینکه برنامه های چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس در سالجاری با شعار مامقاوم هستیم در سراسر استان مرکزی برگزار می شود، گفت: ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت با ۲۵ کمیته و ۱۶ کارگروه تخصصی هدایت اجرای برنامه ها را برعهده خواهد داشت و کلیه دستگاه های اجرایی در این ستاد مسئولیت دارند.
 
وی با تشریح مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در سالجاری بیان کرد: استماع بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در ۳۰ شهریور ماه با حضور ایشان، رژه نیروهای مسلح، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس با ۳ محور مکانی موزه دفاع مقدس، پیاده راه امیرکبیر و سایر شهرستان های استان، اجرای برنامه های فرهنگی و یادواره های شهدا، همایش های استانی، تجلیل از سربازان، نشست های روایتگری عملیات ها، رونمایی از کتاب و اجرای گروه های سرود ، نمایش و تئاتر از جمله مهمترین برنامه ها در هفته دفاع مقدس سالجاری است.
 
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی افزود: با توجه به بازگشایی مدارس ، دانشگاه ها و حوزه های علمیه برنامه های ویژه ای در این مراکز مهم تدارک دیده شده که از زنگ مقاومت و یادواره های دانش آموزی تا محافل جهاد تبیین و همایش های علمی برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در روز ۳۱ شهریور برگزاری رژه نیروهای مسلح است که در کنار این برنامه رژه خودرویی و موتوری و اجرای سرود بسیجیان برگزار خواهد شد.
 
سرهنگ کریمی تأکید کرد: مهمترین محور در اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس محتوا و همان تحقق جهاد تبیین است و نسل جوان و جدید جامعه باید با حماسه ها و افتخارات دفاع مقدس آشنا شود و لذا جهاد تبیین با استفاده از روش های خلاقانه و ابتکارانه باید مد نظر باشد.
 
وی خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ ولایتمداری، مقاومت، ایثار و ازخودگذشتگی، ما می توانیم و خودباوری مهمترین رویکردهای برنامه های هفته دفاع مقدس است.
 
انتهای پیام/ 
ارسال نظرات
پرطرفدارترین