حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شاهرود_فرماندار شهرستان شاهرود، احداث کتابخانه در روستای «ابر» را لازم و ضروری دانست و گفت: در بحث کتاب‌خوانی، نیازمند حرکت جهادی و جهشی هستیم.
کد خبر: ۹۴۵۷۳۲۶
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰

لزوم احداث کتابخانه در روستای «ابر» شاهرودبه گزارش خبرگزاری بسیج، ابوطالب جلالی، فرماندار شهرستان شاهرود در نخستین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود اظهار کرد: تشکیل منظم جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی یکی از ضروریات برای رفع مشکلات کتاب و کتاب‌خوانی است.
او، احداث کتابخانه در روستای ابر را لازم و ضروری دانست و افزود: در بحث کتاب‌خوانی، علی‌رغم همه تلاش‌های در حال انجام، نیازمند حرکت جهادی و جهشی هستیم تا مردم را هر چه بیشتر به سمت کتاب و کتابخانه سوق دهیم.
فرماندار شهرستان شاهرود ضمن بیان اینکه هیچ‌چیز جای لمس فیزیکی کتاب را نمی‌گیرد، اظهار کرد: تغییر و تحولات عصر جدید راه‌های نوینی را برای مطالعه پیش روی جامعه قرار داده است؛ یکی از این راه‌ها، کتاب‌های صوتی است.
جلالی بیان کرد: در این راه، توسعه و افزایش کتاب‌های صوتی برای کودکان طی سال‌های گذشته همگام با سایر حوزه‌ها پیش رفته و توانسته مسیر مناسبی را طی کند؛ ادامه این روند قطعاً شرایط مناسب‌تری را برای جذب کودکان و نوجوانان به مطالعه فراهم خواهد کرد.

عضویت ۱۴ هزارنفری مردم شهرستان شاهرود در کتابخانه‌های عمومی
رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود نیز با اشاره به نیاز اعتباری کتابخانه‌ها از محل نیم درصد شهرداری‌ها، خواستار پیگیری در موعد تخصیص اعتبارات ملی به شهرداری‌ها برای واریز به کتابخانه‌ها شد.
او ابراز امیدواری کرد: با تخصیص اعتبار ماده ۱۸۰ و تکمیل مشکلات کتابخانه‌های شهرستان شاهرود، شاهد بهبود شاخص‌های کتاب‌خوانی در شهرستان باشیم.
سیدابراهیم موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و تعداد کتابخانه‌های عمومی شهرستان، به عضویت ۱۴ هزارنفری مردم شهرستان شاهرود در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اشاره کرد.
او افزود: در این کتابخانه‌ها، بالغ بر ۳۸۰ هزار جلد کتاب در دسترس عموم قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت در این مراکز، از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین