حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شاهرود_ در پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در شاهرود، موکب فرهنگی، هنری، رسانه‌ای شهید آوینی فعالیت خود را آغاز کرد.
کد خبر: ۹۴۵۷۳۳۸
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳

به گزارش خبرنگار بسیج، این موکب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج هنرمندان و بسیج رسانه شهرستان شاهرود برپا شد.

محمدتقی یزدی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود با اشاره به برپایی این موکب اظهار کرد: این موکب در راستای فعالیت‌های فرهنگی و هنری و رسانه‌ای برپا گردید و استقبال خوبی نیز از برنامه‌های آن شد.
او افزود: اجرای ایستگاه نقاشی کودکان و برپایی نمایش آیینی از برنامه‌های این موکب در مسیر پیاده روی بوده است.
یزدی خاطر نشان کرد: ایجاد استودیو برای گفتگو با مردم و مسئولین و پخش زنده این مراسم از فضای مجازی و تدوین و تصویربرداری و مستندسازی از این مراسم و موکب‌ها و پذیرایی از خبرنگاران و هنرمندان در این موکب از سایر برنامه‌ها بوده است.
مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود با تقدیر از زحمات همه عوامل برپایی این موکب و هنرمندان و خبرنگاران بر تداوم فعالیت‌های این موکب در مناسبت‌های مختلف تاکید کرد.

خاطر نشان می شود، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، امام جمعه شهر بسطام، فرماندهی و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه شاهرود، بخشدار بسطام و سایر مسئولین از این موکب بازدید و از زحمات دست اندرکاران آن تشکر کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین