حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۸۱۶۷
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از ایرانشهر ؛مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در این مراسم تعدادی از خانواده های شهدا .ایثارگران.جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس نیز حضور دارند.

سرهنگ پاسدار محمد هراتی فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در این مراسم گفت: نقش‌آفرینی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس ستودنی و بی‌نظیر است و باید برای نسل آینده تبیین شود.

هراتی اظهار داشت : هشت سال دفاع مقدس یکی از مقاطع مهم انقلاب اسلامی است که نقش آفرینی امام راحل (ره) و رزمندگان در این جریان ستودنی و بی‌نظیر است.

فرمانده سپاه ایرانشهر بیان کرد: رزمندگان با خدای خویش معامله کردند و خداوند در مقابل تقدیم جان از سوی شهدا بهشت را به آنان وعده داد که سند این معامله انجیل، تورات و قرآن است.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی کانونی برای حفظ ایجاد امنیت است افزود: با وحدت، همدلی و خرد جمعی برای رسیدن به اهداف متعالی تلاش کنیم و دستورات مقام معظم رهبری مدظله العالی را برای ایجاد عدالت اجتماعی به سرانجام برسانیم.

این مقام مسئول افزود: تمام قوانینی را که به فساد دامن می‌زنند باید کنار زد، باحضور موثر دولتی‌ها در بین مردم اعتماد عمومی آسیب دیده را برطرف و با تلاش در تمامی سطوح برای عدالت اجتماعی حرکت کرد.

آیین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت همزمان با سراسر کشور با سخنرانی مقام معظم رهبری آغاز و باحضور مسئولین این منطقه در نمازخانه سپاه ایرانشهر برگزار شد.

ارسال نظرات