حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در اولین روز از شروع هفته دفاع مقدس آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای شهرستان چابهار با حضور مسئولین و مردم برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۸۲۴۱
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از چابهار، سرهنگ سارانی فرمانده سپاه شهرستان چابهار در آیین عظرافشانی مزار شهدا که به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در جوار شهدای مسجد امام حسین(ع) این شهرستان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شکاف بین نسلی امید بسته بودند.

وی با بیان اینکه نسل جدید ایران اسلامی به هیچ عنوان با مفاهیمی نظیر ایثار، شهادت و جهاد بیگانه نبوده و با یادگاران هشت سال دفاع مقدس انس و الفت عمیق دارند، اضافه کرد: گواه این ادعا صفوف به‌هم‌‌پیوسته کاروان‌های راهیان‌نور است.

سرهنگ سارانی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ و تفکر بسیجی در بین نسل امروز، تاکید کرد و گفت: امروزه یکی از مهم‌ترین وظایف افرادی که روزهای صدر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را درک کردند، این است که نوجوانان و جوانان امروز را با ارزش‌ها و معارف آن سال‌ها آشنا کنند.

ارسال نظرات