حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: راهپیمائی با شکوه مردمی در روز های اخیر این پیام را به فتنه گران داد که راه مردم از این فتنه گران جداست و آنها بایست به مسیر کج و نا ثواب خود پایان دهند.
کد خبر: ۹۴۶۰۷۷۹
|
۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۷

راه مردم از اغتشاشگران جداست/ فتنه گران به مسیر کج و نا ثواب خود پایان دهند
سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در گفتگو با خبرگزاری بسیج با با اشاره به اغتشاشات اخیر، گفت: مرم ایران به تجربیاتی که مردم در مقابله با فتنه‌ها دارند از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همواره پشتیبانی خود از نظام را با حضور به موقع در میدان به اثبات می‌رسانند.

وی ادامه داد: مردم با شرکت باشکوه در انتخابات‌های مختلف و همچنین حضور در مراسم‌های مربوط به آرمان‌ها و اهداف انقلاب مثل روز قدس و راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و همچنین اجتماعاتی که پیام آن به دشمنان نظام و یا جریانات معاند نیاز بوده است مثل واکنش به حوادث دهه ۶۰ و یا ترور شهید بهشتی و همچنین فتنه سال ۸۸ باز این حضور گسترده و با شکوه مردمی بود که این پیام را به فتنه گران داد که راه مردم از این فتنه گران جداست و بایست به مسیر کج و نا ثواب خود پایان دهند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به حضور گسترده مردم در شهر‌های مختلف کشور برای محکومیت اغتشاشات اخیر، گفت: در حوادث اخیر نیز اتفاقاتی که رخ داد به ادعای دفاع از حق یک خانم بود، اما در واقع شاهد نقض حقوق بسیاری از بانوان در این اجتماعات بودیم و حمله به یک بانوی محجبه و برداشتن چادر از سر او نقض قرض آشکاری در ادعا‌ها و عمل این افراد بود.

وی در ادامه اظهار داشت: اقدامات ساختار شکنانه و هتک حرمت مقدسات در اغتشاشات اخیر در حالی است که مردم ما مردم متدینی هستند و این مقدساتی که متاسفانه در ماجرای اخیر مورد هتاکی و بی حرمتی قرار گرفت خطوط قرمز مردم به حساب می‌آیند؛ لذا این اجتماعات مردمی نوعی برائت از این اقدامات بود و نشانگر آن است که اکثریت مردم هیچ ارتباطی با این وقایع ندارند و می‌توانند به بخش‌های احساسی این جریان پیام را بدهد که تکلیف خودشان را مشخص کنند و از اغتشاش گران و آشوبگران راه خود را جدا کنند.

سردار سنایی راد افزود: این جداسازی در نگاه و خواست واقعی مردم صورت می‌گیرد مسیر برخورد را نیز برای نیرو‌های نظامی و امنیتی با عده‌ی قلیل اغتشاشگر باز و هموار می‌کند و لذا می‌تواند به عنوان یک نقطه‌ی عطف برای پایان دادن به این حوادث تلخ که هیچ نسبتی با خواسته‌های واقعی مردم داشته باشد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار