حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
جانشین فرمانده سپاه کربلا در دیدار با خانواده شهید حادثه هواپیمای اوکراینی:
ساری-جانشین فرمانده سپاه کربلا با قدردانی از بصیرت خانواده معظم شهید ناصر پورشعبان تاکید کرد:ملت قدردان خانواده‌های معزز شهداست و قلب مردم برای شما خانواده‌ها میتپد.
کد خبر: ۹۴۸۲۸۹۰
|
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۸

قلب مردم برای خانواده‌های معزز شهدا میتپد

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، به مناسبت سالگرد حادثه هواپیمایی اوکراینی  سردار احمد برسلانی جانشین فرمانده سپاه کربلا  شامگاه سه شنبه با حضور در شهرستان بابل با خانواده معظم شهید دکتر ناصر پورشعبان از شهدای این حادثه، دیدار کرد.

قلب مردم برای خانواده‌های معزز شهدا میتپد
سردار برسلانی  در این دیدار ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به خانواده شهید، با اشاره به خاطرات مادر شهید از اخلاق و روحیات فرزندش، گفت:ویژگی های اخلاقی این شهید بزرگوار  نشان از روح بلند خانواده مومن و با بصیرت دارد.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با تصریح  براینکه  دکتر شهید ناصر پورشعبان و همسرشهیده شان دکتر سیده فیروزه مدنی ، گام‌های بلندی در عرصه پزشکی برداشته‌اند، افزود: این شهدای عزیز خدمات جهادگونه و بسیار خوب و اثرگذاری را به مردم داشتند.

سردار برسلانی در ادامه با بیان اینکه بدون تردید شهدای عزیز از جایگاه والایی در نزد پروردگار برخوردار هستند اضافه کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا انگیزه و روحیه تازه ای برای طی کردن مسیر خدمت به مسئولان می دهد.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با قدردانی از بصیرت خانواده معظم شهید ناصر پورشعبان تاکید کرد:ملت قدردان خانواده های معزز شهداست و قلب مردم برای شما خانواده ها میتپد.

قلب مردم برای خانواده‌های معزز شهدا میتپد

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار