مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز ارائه خدمات جدید و منحصر به فرد بیمه سلامت به بیماران و مردم استان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۸۲۹۹۳
|
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، کیان دهراب پور گفت: یکی از خدمات جدید و منحصر به فرد در کمک به مردم، پرداخت بلاعوض هزینه های درمانی سال ۱۴۰۱ شامل ویزیت، دارو، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه، تصویربرداری، شیمی درمانی، پرتو درمانی و خدمات توانبخشی توسط این اداره کل است.

دهراب پور اضافه کرد: بیماران باید مستندات هزینه‌کرد درمانی خود و وابستگان شان را از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون که از جیب خود پرداخت کرده اند در اسرع وقت به اداره رسیدگی به اسناد پزشکی این اداره کل تحویل داده تا از اعتبارات بلاعوض برخوردار شوند.

مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیماران سرطانی، سخت درمان ، خاص ، نابارور و حتی سایر بیماران بسته به میزان هزینه ، اعتبارات بلاعوض داده می شود.

دهراب‌پور افزود: بیماران سرطانی و خاص به میزان ۹۰ تا ۱۰۰ درصد هزینه‌کرد و تا سقف ۵۰ میلیون تومان مشمول این برنامه خواهند شد و بقیه بیماران نیز از ۵۰ تا ۷۰ درصد و تا سقف ۵۰ میلیون تومان از این اعتبارات بلا عوض برخوردار می شوند.

وی گفت: هر فرد با هر نوع بیمه درمانی اعم از بیمه سلامت، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و ... می تواند از این خدمات ویژه اداره کل بیمه سلامت استان بهره مند شود.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار