حجت الاسلام عرب: امروز همه رسانه‌های غربی و فضای مجازی غرب به میدان آمده تا الگوی زن فاطمی را سلاخی کنند و به همین خاطر است که در اغتشاشات اخیر تلاش کردند تا زنان را روبه‌روی انقلاب و تمدن اسلامی قرار دهند.
کد خبر: ۹۴۸۳۲۵۱
|
۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج شهرستان فردوس مراسم جشن و تکریم از فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج محلات خواهر و برادر  و خانواده محترمشان به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن و مادر توسط معاونت فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج  سپاه فردوس و همکاری بسیجیان محترم حوزه های مقاومت  در محل هیئت ابوالفضلی شهرستان فردوس برگزار گردید.

در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس سرهنگ دوم پاسدار محمد فاطمی نسب ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها از بسیجیان و خانواده هایشان که برای اعتلای آرمانهای انقلاب اسلامی خالصانه مجاهدت می کنند تشکر و تجلیل به عمل آمد .

در ادامه مراسم امام جمعه شهر اسلامیه  حجت الاسلام عرب بیان کرد: در رویارویی بین جریان حق و باطل نقش زنان بسیارمهم است و زنان هم در جبهه باطل همیشه و هم در جبهه حق محوریت داشته‌ و نقش مهمی را ایفا کرده‌اند.

وی اضافه کرد: در بین القاب حضرت فاطمه «زهرا» خیلی پررنگ است که به معنی درخشان و پرنور است. بنابراین حضرت زهرا(س) آمده تا عالم تاریک را روشن کند و شناخت حضرت زهرا(س) نوری است که مسیر و راه سعادت را روشن می‌کند. تبیین هم به معنای روشن کردن است و به همین خاطر است که اساس تبیین از حضرت فاطمه زهرا(س) شکل می‌گیرد.

عرب بیان کرد : بنابراین امروز همه رسانه‌های غربی و فضای مجازی غرب به میدان آمده تا الگوی زن فاطمی را سلاخی کنند و به همین خاطر است که در اغتشاشات اخیر تلاش کردند تا زنان را روبه‌روی انقلاب و تمدن اسلامی قرار دهند.

وی ادامه داد: بنابراین در مقابل این صف‌آرایی دشمن هم باید با تمام قوا به میدان بیاییم و الگوی زن فاطمی و دستاوردهایی که این الگو در سعادت و خوشبختی خانواده‌های ایرانی و مسلمان را داشته را به همه جهانیان معرفی کنیم و در این راه بیش از ابزار مادی به شناخت سیره و سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) نیاز داریم.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار