حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
متهم ردیف اول این ماجرا، دولت فرانسه و دستگاه‌های امنیتی این کشور هستند بازیگرانی که به نام آزادی بیان و به کام مخالفان اسلام و آزادی، زمینه را جهت هتاکی به عقاید و مقدسات میلیاردها خداپرست و مسلمان را فراهم می‌سازند.
کد خبر: ۹۴۸۳۴۲۷
|
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۲

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان در پی اقدام موهن نشریه هتاک فرانسوی در توهین به امام و رهبر مستضعفان جهان بیانیه ای صادر کرده است، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (الصف ﴿۸﴾)

اقدام موهن نشریه هتاک فرانسوی در توهین به امام و رهبر مستضعفان جهان، بار دیگر دوستداران انقلاب اسلامی و افکار عمومی کشورمان را خشمگین و غضبناک ساخته است. همگان به یاد دارند که این نشریه بدسابقه، چگونه پیش از این با انتشار کاریکاتورهای توهین‌آمیز به ساحت پیامبر اعظم (ص) وقاحت ضد بشری خود را علیه پیروان آخرین و کامل‌ترین دین الهی نشان داد.

بدیهی است که در کنار نشریه موهن، متهم ردیف اول این ماجرا، دولت فرانسه و دستگاه‌های امنیتی این کشور هستند بازیگرانی که به نام آزادی بیان و به کام مخالفان اسلام و آزادی، زمینه را جهت هتاکی به عقاید و مقدسات میلیاردها خداپرست و مسلمان را فراهم می‌سازند.

این اقدام وقیحانه اگرچه با هدف ضربه زدن به اسلام ناب محمدی(ص) و تضعیف زعامت عامّه جهان تشیع انجام شد ولی به کوری چشم بدخواهان و باعنایات حضرت ولیعصر(عج) بر اساس وعدۀ الهیِ ان شاءالله نتیجه عکس خواهد داد و بر شوکت و عظمت اسلام و مدافعان راستین آن خواهد افزود.

بدینوسیله سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اهانت به مقام شامخ مرجعیت عظیم‌الشأن دینی در بعضی جرائد فاسد فرانسه را قویاً محکوم کرده، و همراه با کارفرمایان و کارگران بسیجی استان سیستان و بلوچستان و دیگر نهادهای جمهوری اسلامی ایران با موضع‌گیری قاطع و انقلابی همه توان خود را برای برخورد با این اقدام منحرف و ناپسند به‌کار خواهد گرفت و به مدد الهی این بار نیز نقشۀ شوم دشمنان قسم خوردۀ اسلام را با شکست مواجه خواهد نمود.

وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماکِرین


محمد قورزایی
مدیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات
سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان

ارسال نظرات
پر بیننده ها