مدیرکل بهزیستی استان زنجان از اجرای پویش های ضیافت مهربانی، سین هشتم، مشق مهر، حریم عشق، عید تا عید و یلدای مهربانی به منظور جذب حداکثری مشارکت های مردمی و بهبود سطح رفاه و معیشت مددجویان در طول سال خبر داد.
کد خبر: ۹۴۸۴۴۵۰
|
۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱

اجرای ۶ پویش در بهزیستی به منظور جذب مشارکت های مردمی

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛  سلمان حسینی در جمع خبرنگاران به اجرای شش پویش همزمان با سراسر کشور از جمله پویش ضیافت مهربانی، سین هشتم، مشق مهر، حریم عشق، عید تا عید و یلدای مهربانی عنوان کرد و افزود: هدف از اجرای این پویش ها جذب حداکثری مشارکت های مردمی در راستای بهبود و ارتقای سطح رفاه و معیشت مددجویان است و بهزیستی همواره خودراموظف داشته تا باسازماندهی وایجاد شرایط ساختاری مناسب، ‌ راهکارها و استراتژی های متناسب با جامعه هدف زمینه گسترش وتعمیق مشارکتهای مردمی رافراهم سازد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه طرح حامی و شکرانه ی سلامت، نیز از جمله طرح های اجرا شده در بهزیستی است، افزود: خیرین می توانند به عنوان حامی کودکان و ایتام و مشارکت با نیت عام وخاص و دیگر راه های یاری همراه و یاریگر جامعه هدف بهزیستی باشند و با انتخاب خانواده تحت پوشش، ماهیانه مبلغی را به شماره حساب آنان واریز نمایند.

حسینی یادآور شد: خیرین و نیکوکاران می توانند از طریق شماره حساب :۴۱۶۸۰۳۴۵۴۱۷۶۶۵۴۸ شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۱۷۸۲۱۶۸ و کد دستوری #۲۵۰۰۰*۶۶۵۵* به جامعه هدف بهزیستی کمک کنند. 

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون خیرین زنجانی نزدیک به ۱۲ میلیارد تومان به صورت نقدی، غیر نقدی و خدماتی از طریق ادارات بهزیستی شهرستان های زنجان به مددجویان و اقشار آسیب پذیر بهزیستی کمک کرده اند که این رقم در راستای هزینه درمان، معیشت، مسکن و ...هزینه شده است.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار