حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
10 ساختمان مسکونی که بدون اخذ مجوزهای قانونی در باقرشهر احداث شده بود ، با صدور رای قطعی تخریب کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری با حضور رئیس دادگاه بخش کهریزک ، بخشدار کهریزک ، شهردار باقرشهر و عوامل نیروی انتظامی و شهرداری باقرشهر تخریب شد.
کد خبر: ۹۴۸۵۰۸۴
|
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر   در حاشیه اجرای این حکم گفت: این ساخت و ساز‌های غیراصولی علاوه بر آسیب جدی به سیمای شهری، به دلیل عدم رعایت اصول فنی و شهرسازی مشکلاتی ازجمله تعرض به معابر عمومی را به همراه دارند.شهرداری باقرشهر پس از اخطار‌ و اقدامات اقناعی متعدد قبلی، با هماهنگی‌های بعمل آمده، برابر رای قطعی کمیسیون ماده 100 و آرای قضایی، 10 ملک دارای اضافه بنا و تخلفات ساختمانی که بدون مجوز در سطح شهر احداث شده بود، تخریب گردید.همچنین تعداد 8 مورد ممانعت از ساخت و ساز غیر مجاز صورت گرفته است.

دکتر قضاتلو اظهار داشت: مدیریت شهری با افراد سود جو در حفظ و حراست از حقوق شهروندان، هیچگونه تعارفی ندارد.

شهردار باقرشهر ضمن تشكر از همكاري نهادهاي قضايي و انتظامي، به متخلفین هشدار داد که با تبعیت از قانون نسبت به پیگیری مطالبات خود از مسیر درست و قانونی اقدام نمایند.

امین بابایی بخشدار کهریزک در حاشیه اجرای حکم تخریب واحدهای غیر مجاز باقرشهر از برخورد قاطع دستگاه های اجرایی بخش کهریزک با ساخت و سازهای غیر مجاز خبر داد و گفت: اغلب این ساختمان ها بدون نظارت و اخذ مجوزهای قانونی و به صورت غیر ایمن و برخلاف اصول فنی ، بهداشتی و شهرسازی ساخته شده اند و  ایستایی و استحکام لازم را نداشته و هیچگونه مقررات ایمنی و شهرسازی در آنها رعایت نشده است، بنابراین باید آراء قطعی تخریب کمیسیون ماده ۱۰۰ در مورد آنان اجرایی گردد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار