حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول بسیج سازندگی طی پیامی مطرح کرد: گروه‌های عملیات جهادی با توجه به تجارب ارزنده خود در خدمت‌رسانی و کمک به مردم و آسیب‌دیدگان، حاضرند برای خدمت به آسیب‌دیدگان زلزله سوریه و ترکیه نیز حضور فعالانه پیدا کنند.
کد خبر: ۹۴۸۹۸۰۲
|
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱

گروه های جهادی، آماده کمک رسانی به زلزله زدگان سوریه و ترکیه هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی طی پیامی با اشاره به تجارب قرارگاهی و گروهی جهادگران بسیجی در خدمت رسانی به آسیب دیدگان بلایای طبیعی در مناطق مختلف از جمله کمک رسانی به مردم آسیب دیده مناطق "سرپل ذهاب" و "خوی"، آمادگی گروه های جهادی برای کمک رسانی به مردم زلزله زده سوریه و ترکیه را اعلام کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

جهادگران عضو قرارگاه‌ها و گروه‌های عملیات جهادی، با توجه به تجارب ارزنده خود در خدمت‌رسانی و کمک به مردم و آسیب‌دیدگان در بلایای طبیعی در مواقعی نظیر وقوع زلزله سرپل‌ذهاب، سیل سال ۹۸ در مناطقی از ایران و یا زلزله شهرستان خوی، بی‌منت و بی‌ادعا و به‌عنوان خادم ملت به مردم آسیب‌دیده ایران اسلامی خدمت کرده و می‌کنند.

زلزله ۸/۷ ریشتری که در دو کشور دوست و همسایه مسلمان‌مان (ترکیه و سوریه) رخ داد، ویرانی‌های زیادی را باعث شد و هزاران نفر جان خود را از دست دادند و خانواده‌هایشان داغدار شدند. رخ داد این حادثه ناگوار را به هر ملت و دولت کشورهای سوریه و ترکیه تسلیت می‌گوییم.

ضمن عرض تسلیت به ملت دو کشور همسایه مان، اعلام می‌داریم که گروه های جهادی با تمام توان و استفاده از همه داشته‌های خود حاضرند برای خدمت به آسیب‌دیدگان زلزله سوریه و ترکیه نیز حضور فعالانه پیدا کرده و مرهمی باشند بر درد‌های بازماندگان و کمکی باشند برای تسریع در رفع بازسازی خرابی‌ها.

ت/۲۶۲۳

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین