حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: ۶۴۰ دانش آموز دختر و پسر از این شهرستان به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوبی کشور اعزام شدند.
کد خبر: ۹۴۹۲۰۸۲
|
۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰

به گزارش سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج، سرهنگ احمد حسنوند گفت: در مرحله اول اعزام دانش آموزی تعداد ۳۲۰ نفر از دانش آموزان پسر به مناطق عملیاتی در قالب کاروان راهیان نور اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در مرحله دوم امروز تعداد ۳۲۰ نفر از دانش آموزان دختر در مقاطع تحصیلی دوره دوم دبیرستان به مناطق عملیاتی اعزام می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با اشاره به اینکه اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور با همکاری آموزش و پرورش انجام می شود، افزود: اردوی راهیان نور دانش آموزی به مدت سه روز، که در روز اول در یادمان شهدای گمنام اندیمشک و در روز دوم یادمان شلمچه و در روز سوم در جوار شهدای هویزه برگزار خواهد شد.

سرهنگ حسنوند افزود: هدف از برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزی آشنا کردن نسل جوان و نوجوان با رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و همچنین ترویج روحیه ایثار و شهادت در بین این نسل می باشد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار