حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شانزدهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا ویژه بسیج دانش‌آموزی استانها، حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آمـوزی ، مدارس ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه سراسر کشور (سال تحصیلی 1402-1401) برگزار می شود.
کد خبر: ۹۴۹۲۲۴۱
|
۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، ليگ علمی پايا در سال تحصیلی 1402-1401 به صورت گروهی در پایه ششم ابتدایی و دوره اول متوسطه در یک رشته واحد به عنوان علوم پایه متشکل از دروس ریاضی-علوم و در پایه دهم و یازدهم در رشته‌های علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی و لیگ علوم کامپیوتر و برنامه‌نویسی، پژوهشی و کارآفرینی در مقطع متوسطه دوره اول (مشترک در پایه‌‌های هفتم، هشتم و نهم) و مقطع متوسطه دوم (مشترک در پایه های دهم و یازدهم) برگزار می‌گردد که در آن 5 نفر از دانش‌آموزان در قالب یک تیم به پاسخ‌گویی به سوالات می‌پردازند.

ثبت نام در این دوره از یکم بهمن ماه آغاز و تا 15 اسفندماه سال جاری (1401) ادامه دارد و دانش آموزان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی   Sabt. payaleague.ir نسبت به ثبت نام خود در این لیگ علمی اقدام کنند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین