حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه طرح جامع فاضلاب اهواز حدود ۵۰ درصد است.
کد خبر: ۹۴۹۲۴۸۹
|
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۹

محمد خانچی ظهر دوشنبه در جلسه طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون با تاکید مجدد بر رعایت کیفیت انجام طرح و ترمیم نوار حفاری افزود: کیفیت نباید فدای تسریع در انجام پروژه شود و نظارت بر انجام پروژه باید با دقت و مستمر صورت گیرد.

وی خبر داد: قریب به ۵۰ درصد از پروژه به اتمام رسیده و باید طبق برنامه باید جبهه کاری فعال‌تر به کار خود ادامه دهد و تا نیمه اسفند نوارهای حفاری شده در سطح شهر ترمیم و جبهه کاری جدید متوقف و شهر برای میزبانی مهمان‌های نوروزی آماده باشد.

خانچی، هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی در انجام این پروژه عظیم را از الزامات انجام کامل آن برشمرد و گفت: با هماهنگی و همکاری می‌توان حلاوت و شیرینی این پروژه را برای مردم شهرهای اهواز و کارون بالا برد.

وی از شهرداری‌های ۲ شهر خواست با هماهنگی با آب و فاضلاب نسبت به آماده سازی فضای شهری برای نوروزی در شأن مردم این ۲ شهر آماده کنند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین