شاهرود_شهردار شاهرود با اشاره به اینکه به‌زودی عملیات عمرانی پروژه بزرگ کارایی توکل اجرایی می‌شود، گفت: احداث پارکینگ‌های متفاوت‌ترین پروژه گاراژ توکل و پروژه ستاره شرق مشکل پارک خودرو‌های هسته مرکزی را مرتفع خواهد کرد.
کد خبر: ۹۴۹۲۵۳۸
|
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳

آیین کلنگ‌زنی پروژه بزرگ گاراژ توکل شاهرودبه گزارش خبرگزاری بسیج، محسن احمدی در آیین کلنگ‌زنی پروژه گاراژ توکل که با حضور ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود و مدیران شهری برگزار شد، افزود: این پروژه با مساحتی بالغ بر ده‌هزار مترمربع زیربنا بستری مناسب برای اجرای پروژه‌های حمل‌ونقل شهری به حساب می‌آید.
او با بیان اینکه با اجرای عملیات پروژه ستاره شرق در ۳ طبقه منفی که یک طبقه آن اختصاصاً تجاری ویژه ستاره شرق و ۲ طبقه دیگر آن پارکینگ با ظرفیت ۳۰۰ خودرو خواهد بود که برای مدت طولانی مشکل پارکینگ هسته مرکزی را مرتفع می‌کند، گفت: پروژه گاراژ توکل با تعریض میدان جمهوری در ضلع جنوب غربی تا مسجد محمدیه و انتقال پایانه تاکسی با ظرفیت ۷ خط و استقرار ۷۰ تاکسی و ۳ خط اتوبوس با ظرفیت استقرار ۱۰ اتوبوس همراه خواهد بود.
شهردار شاهرود با تأکید بر اینکه در این پروژه ۲ طبقه پارکینگ و که یک طبقه آن روبسته و دیگری سرباز با ظرفیت ۳۰۰ خودرو خواهد بود طراحی می‌شود، اظهار کرد: ساختمان اداری تاکسی‌رانی، سرویس بهداشتی، پایانه اتوبوس و تاکسی مسقف و پارکینگ ازجمله آیتم‌های این پروژه است.
شایان ذکر است این پروژه در بهمن‌ماه ۱۴۰۱ اجرایی خواهد شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار