حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل عنوان کرد:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل از حمایت این اداره کل از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی در حوزه دفاع مقدس خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۲۵۸۰
|
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹

حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی در حوزه دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، علی واحد ۹ بهمن در دیدار با رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به ارائه درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه های استان، گفت: انتظار می رود برای تدریس این درس از اساتیدی که در دوران دفاع مقدس در جبهه های جنگ حضور داشتند، استفاده شود.

وی با بیان اینکه مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس در حال تکمیل است، افزود: در خصوص تجهیز محتوایی این مرکز از ظرفیت دانشگاه استفاده خواهیم کرد.

واحد با بیان اینکه بخش روایت گری و سینمای دفاع مقدس این مرکز به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با دوران دفاع مقدس در خدمت دانشگاه است، تصریح کرد: از پایان نامه ها و رساله های دانشجویی در حوزه دفاع مقدس نیز حمایت می کنیم و این پایان نامه ها به صورت کتاب نیز چاپ می شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل همچنین خواستار مشارکت اساتید، پژوهشگران و محققان دانشگاه محقق اردبیلی در خصوص تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان اردبیل شد.

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار